Justyna0811

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Śrem
Główny blog wyprawanabiegun.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-08-11
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Justyna0811

W ramach realizowanego w szkole projektu edukacyjnego "Wyprawa na biegun" uczniowie kilku klas wzięli udział w spotkaniu z panem Jakubem Mędrzyckim, uczestnikiem 40 Wyprawy Polarnej IGF PAN do Polskiej Stacji Polarnej Hornsund na Spitsbergenie w sezonie 2017/2018. Zaproszony gość opowiedział uczniom o środowisku przyrodniczym Arktyki, zakresie współcześnie prowadzon (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatni czwartek odbyło się podsumowanie projektu "Wyprawa na biegun", podczas którego ogłoszono zwycięzców w konkursach:na projekt skarpety:I miejsce - Julia ZakrzewskaII miejsce - Oliwia Piasecka i Zuzanna DomalIII miejsce - Jakub Drożdżyńskiwyróżnienia otrzymali: Amelia Hrebeniuk, Mikołaj Oleniczak, Klaudia Wielgusiak, Lilla Drożdż, Michalina Pi (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak nazwa wskazuje była to lekcja języka angielskiego utrzymana w konwencji Escape Room z dreszczykiem emocji, elementami współpracy w grupie, rywalizacji, tajemnicy i sporą dawką niewiadomych, których rozwikłanie prowadziło do odkrycia drogi wyjścia z tonącego okrętu (klasy). Każde zadanie zawierało wskazówkę, gdzie szukać kolejnego wyzwania. Dzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj grupa 0d gościła panią Justynę Leśniak-Perczak, która przeprowadziła zajęcia z wykorzystaniem "Ozobotów". Dzieci za pomocą specjalnych kodów wyznaczały drogę, jaką miał pokonać robot i to z jaką prędkością miał się poruszać.  (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »
Na dzisiejszej lekcji matemtyki uczniowie rozwiązywali zagadki w tzn. Escape room. Podzieleni na grupy, wyruszli w matematyczną podróż na Antarktydę i Arktykę. (...)

Zobacz pełny wpis »
W ramach projektu Wyprawa na biegun uczniowie klasy 8c zmierzyli się z zadaniami z matematyki związanymi z działaniami na liczbach całkowitych, działaniami na potęgach, notacją wykładniczą. (...)

Zobacz pełny wpis »
  (...)

Zobacz pełny wpis »
Filmik z zajęć cz.1 Filmik z zajęć cz.2 (...)

Zobacz pełny wpis »
Uczniowie korzystali z dostępnych strony Learning apps oraz platformy Nuadu. (...)

Zobacz pełny wpis »