Justyna0305

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog loupgarou.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-05-03
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 247 dni temu

Najciekawsze wpisy Justyna0305

11 listopada świeto mogłoby sie zdawać , o tak . Jedni świętują patryjotycznie w chwale i powadze a inni upijają się do nieprzytomności z przebłyskami nświadomości. Ta dysfunkcja zdarza się często , nazbyt często.     Po  poprzednim wpisie łatwo się zorientować kim jestem , a jestem tzw DDA. Dorosłym dzieckiem alkoholika w moim przypadku dw&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteś w pracy a twoje myśli powinny być skierowane właśnie  na nią , ale co innego zaprząta ci głowę.  Serce bije jak oszalałe i w jednej chwili robisz sie raz biały jak ściana a raz czerwony jak krew. Nie musisz nawet ukrywać dlaczego się tak dzieje, bo Twoje otoczenie wie   co się dzieje  i mimo,że twoje ciało  nie pokazuje walki to (...)

Zobacz pełny wpis »
     A  moze by tak zaprzestac walki o kolejny dzien , kolejna  minute , kolejny oddech, skoro zycie tak daje po tylku i zmusza do ciaglej walki. Nie o siebie a o innych , bo sumienie siedzi na ramieniu i szepcze dasz rade, ona ma tylko ciebie . Tylko czy ty dobrze robisz , czy  nie oszukujesz siebie ?   Oszukujesz siebie. Jestes najwiekszym (...)

Zobacz pełny wpis »