Justanormalgirl

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bielsko-Biała
Główny blog justanormalgirl.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-02-12
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Justanormalgirl

Od długiego czasu interesuję się nowinkami technologicznymi, przede wszystkim sprzet komputerowy oraz konsole do gier, a co za tym idzie także same gry są dla mnie czymś interesującym. Już za małego dzieciaka, pierwszą konsolę jaką miałam był zwykły nes, na "zółte kasteki". Ileż godzin było przegranych na tej konsoli.... a jaka grafika oszałamiająca.... Nie wspominając (...)

Zobacz pełny wpis »
Długo mnie tu nie było... Czwartek 24.09.2020r. Trochę się działo... Otóż w ostatnim poście napisałam, że idę do fryzjera i owszem u fryzjera byłam i zmieniłam całkowicie kolor swoich włosów. Zmiana bardzo mi się podoba, a dla mnie to jest najważniejsze "podobaj się sama sobie a wtedy sukces murowany". Tak wyglądał czwartek, teraz czas na piątek... Piątek 25.09.202 (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień zaczynam od pracy. W pracy pojawiłam się przed 6... Z tyłu głowy cały czas miałam myśl, że ten dzień może być moim ostatnim dniem w tym miejscu na jakiś czas. Mimo wszystko, trzeba się ogarnąć i dać z siebie wszystko w pracy, w końcu praca, która wykonuję jest dość ważna i nie mogę sobie pozwolić na chwilę słabości. Jest ciężko... Dzień jest ciężki... Nic nie idzie po (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemanko! Długo mnie tu nie było...ale miałam bardzo ciężki czas, niestety choroba nie wybiera I tym razem padło na mnie... Cały tydzień leżałam plackiem w łóżku.. Dziś już czuje się lepiej, aczkolwiek ten tydzień był dla mnie straszny. No ale co zrobić, takie życie. W poniedziałek wróciłam do pracy i w drodze do okazało się co? Że w moim samochodzie świeci kontrolk (...)

Zobacz pełny wpis »
W pracy spędziłam tylko kilka godzin, uwielbiam piątki, ponieważ pracuje tylko do 10 ☺️ Po pracy szybko pojechałam do Media Marktu ( miał być inny sklep ale nie mieli gier na premierę...). Nareszcie doszłam do tego, żeby odebrać swoją gierkę ☺️ najchętniej od razu bym w nią pograła ale mam dzisiaj dzieciaki pod opieką... No i tak to właśnie bywa... Nawet z folii nie wyciagalam moje (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam serdecznie na moim blogu.  Zapraszam do czytania i koemntowania.  Pozdrawiam  JANG (...)

Zobacz pełny wpis »