Just_me-2

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog justmea.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-01-17
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Just_me-2

Dziś przygotowałam dla was pare propozycji filmów świąteczny które możecie oglądnąć wieczorkiem z rodzicami,przyjaciółką lub chłopakiem.  1.,,Kevin sam w domu" Klasyk nad klasykami który zawsze w święta leci w TV i można się pośmiać.Opowiada o chłopcu który przez przypadek został w domu i musiał go bronić przed włamywaczami.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem Kobietą i widze co się dzieje u nas w kraju, dla mnie to jest niedopuszczalne że kobiety nie mogą decydować o swoim ciele. Według mnie to sprawa każdej z nas inwidualnie bo każda kobieta jest inna i inaczej wszystko znosi. Dlatego się pytam polityków dlaczego w tak ważnej, a jednocześnie inwidualnej i intymnej sprawie chcą głosowac za nas Kobiety. Każdy wie że, każda (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas przechodzi przez burze mózgów bo nie wie co kupić swoim bliskim na święta. Przychodze wam z pomocą ! 1.Kolczyki (Prezent się sprawdzi wtedy gdy wiemy że dana osoba je nosi,pamiętajcie że kupienie osobie która czegoś nie potrzebuje lub nie nosi to kiepski pomysł) 2.Pierścionek ( W Święta moża się również oświadczyć) 3.Naszyjnik ( Prawie każ (...)

Zobacz pełny wpis »