Jupi000

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ostróda
Główny blog whitehat.blogi.pl »
Data urodzenia 1957-11-01
Wiek 67 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jupi000

🇵🇱 Wasza przeogromna siła jest w przekazywaniu tej informacji dalej, a nie tylko w lajkowaniu 🇵🇱 Wykorzystajcie potężną siłę tego medium. Wrzucajcie to gdzie tylko można, z YouTube włącznie.   Link do tej wiadomości czyli to:   # KAŻDY POLAK ŻĄDA WIR! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1973349272796482&id=100003642859435   (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochane dobre ludziska :) Gdyby ktoś, kogo znacie, umierał w szpitalu z powodu sepsy i żaden dostępny lekarzom lek by nie zadziałał to dzwońcie na pogotowie antysepsowe. Przyjedzie do lekarza prowadzącego ratownik, który wręczy mu darmowy askorbinian sodu Visanto i protokół stosowania. Nie możemy pozwalać ludziom umierać gdy jest metoda stosowana przez le (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolekcja nagrań jedego z najbardziej znanych polskich publicystów i autorów - Jerzego Zięby. ♥️To człowiek, który zbiera badania naukowe z całego świata i przekazuje tę wiedzę nam, Polakom. On pierwszy w Polsce pisał o znaczeniu witaminy D3 w organizmie i wielu innych kwestiach... Uwielbiany przez cichą większość Polaków, nienawidzony przez głoś (...)

Zobacz pełny wpis »
  Tekst do posta:         Ukryte Terapie - Jerzy Zięba:   Czas odnieść się do nieprawdziwych, zmanipulowanych i nieprecyzyjnych informacji opublikowanych na mój temat w mediach. Jak Was media kłamią, jak Wami manipulują... Dzisiaj odpowiadam na treść artykułu w ONET.pl. Przeczytajcie koniecznie i podajcie (...)

Zobacz pełny wpis »
Nagranie, w którym Bill Gates skompromitował się w oczach ludzi myślących... Dlaczego kompromitacja? Ano dlatego... https://www.bitchute.com/channel/bxwy98jgzsm3/   O tym właśnie nagraniu Gatesa mówił Jerzy Zięba tutaj: https://youtu.be/43ob_4-2sMU   A moze chcecie sie dowiedzieć czym "testują"? https://www.bitchute.c (...)

Zobacz pełny wpis »
Tekst do posta:       Jerzy Zięba: JEST NADZIEJA :-) Warto byłoby MASOWO wysyłać to do obu kandydatów. Żądać tego od nich na każdym spotkaniu przedwyborczym! Nie padać na kolana, nie całować rąk, tylko tego żądać! To są konkrety, z których skorzystałaby cała Polska, cały Polski Naród teraz i na przyszłe pokolenia. Chyba, że jak d (...)

Zobacz pełny wpis »
Nagranie Billa Gatesa, o którym mowa tutaj https://www.facebook.com/nicole.schreiber.75033/videos/10223734761106305/?hc_location=ufi Dla mądrych ludzi dorzucam następujące linki:   A. https://www.bitchute.com/channel/bxwy98jgzsm3/ z materiałami źródłowymi czyli: 1. http://www.ox.ac.uk/news/2020-03-27-oxford-covid-19-vaccine-programme-opens-cl (...)

Zobacz pełny wpis »
Kopiujecie poniższy tekst i wklejacie do nowego posta, nastepnie dodajecie inne osoby do posta by post równiez się u Nich wyświetlił i gotowe! _______________________________________________________________   UDOSTĘPNIAJCIE 🍓 Trzeba nam przynajmniej starać się walczyć z tymi wszystkimi kłamstwami, manipulacjami i podwójnymi standardami.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochani Rodacy, zanim wypowiecie się na temat Jerzego Zięby na podstawie tego, co Wam "doniosły" niepolskie media, to posłuchajcie go sami i sami oceńcie, czy przypadkiem ktoś Was nie zrobił w "balona" wciskając Wam do głów, że macie Jerzego nienawidzić ♥️# JERZY ZIĘBA ODPOWIADA NA PYTANIA NA ŻYWO https://www.facebook.com/1442034396036014/posts/2613347992237 (...)

Zobacz pełny wpis »
Kopiujecie poniższy tekst i zwyczajnie wklejacie tworząc nowego posta. Dodajecie dodatkowe osoby do posta i gotowe :)  ___________________________________________   UDOSTĘPNIAJCIE 🍓 Trzeba nam przynajmniej starać się walczyć z tymi wszystkimi kłamstwami, manipulacjami i podwójnymi standardami. Środowisko "medyczne" od lat czepia się Jerzego Zięby o "lewos (...)

Zobacz pełny wpis »