Julka_kulka123

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog podstawuwajestspoko.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-08-10
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 362 dni temu

Najciekawsze wpisy Julka_kulka123

Kochani mam dla was takiego hita że padniecie !!!!!!!! Historia o mnie i moim kraszu o której pisałam ostatnio pojawi się jutro. Tak że szykujcie sie na dreszczyk emocji !!!!!!!!!!!!!   A tu wklejam wam tą piosenkę !!! Hit jak cholera ! Nie mówcie prosze mamie że tak brzydko mówię :(                   (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »
Hejcia kochani ! Opowiem wam dzisiejsza historię ze szkoły ! A więc dostałam dziś 5 ze sprawdzianu z przyrki a ta głupia zdzira dostała jedynkę !!!! Hhahahahaha!!!!!! Popłakała się gdy Pani dała jej sprawdzian. Wracając do mojego krasza. Tak. Krasz to ten chłopak o którym wam opowiadałam w ostatnim poście. Słyszałam że dziewczyny z gimnazjum m&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochani muszę wam opowiedzieć sytuacje z dziejszego dnia.  Dostałam 6 z plakatu, wow moja pierwsza 6 szóstka! Mama będzie taka dumna że kupi mi Iphone 4s. Będe najpopularniejsza w klasie !!!!!!!! Opowiem wam o nim.. O tym z którym chce chodzić. Nazywa się Mateusz,chodzi do mojej klasy. Ostatnio podzielił się ze mna cukierkami!!!!!! wiem już ze to ten (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »