Julka18

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warsaw
Główny blog mojebarwy.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-05-12
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 12 dni temu

Blogi zarządzane przez Julka18

Najciekawsze wpisy Julka18

ELA LUBI BYĆ DOCENIANA A CZUJE, ŻE TYLKO JA JĄ CENIĘ  ZA TO JAKĄ JEST OSOBĄ. SPOTKAŁAM SIĘ TEŻ Z ANIĄ I GOSIĄ PO TO ŻEBY POGADAĆ,  FAJNIE  BYŁO JE ZOBACZYĆ  JULA (...)

Zobacz pełny wpis »
WIEC BĘDZIE 7  DZIAŁÓW . 1 MÓWIĆ O PANU JEZUSIE  PLUS POKAZYWANIE   JEGO DZIAŁANIA W MOIM ŻYCIU . 2  MODLITWA  ZA INNYM LUDZI. 3  POMAGANIE INNYM LUDZIOM . 4  POSŁUGA  W MOICH RODZINACH,  KTÓRYMI  SĄ DLA MNIE  GRUPA ADONAI  ORAZ  ODNOWA W DUCHU   ŚWIĘTYM,  DO KT&Oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
MÓWIŁAM PANU  JEZUSOWI, ŻE SZUKAM  KOGOŚ Z KIM  MOGŁA BYM  SŁUŻYĆ GRĄ NA TAMBURYNKU  I TAK SOBIE  CZEKAŁAM DWA TYGODNIE AŻ TU NAGLE  PRZYJECHAŁ KRZYSIU I OD TAMTEJ PORY  SŁUŻYMY PANU RAZEM . ROZMAWIAMY  BEZ SŁÓW. PATRZYMY  NA SIEBIE . JEST SUPER  CHWAŁA PANU JEZUSOWI  ZA KRZYSIA!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
PAN JEZUS POSTAWIŁ NA MOJEJ DRODZE DOMINIKA.  SZEDŁ Z NAMI NA JASNĄ GÓRĘ  I TERAZ PO TAK DŁUGIM  OKRESIE CZASU DOMINIK  PRACUJĄC NA TARYFIE  PRZYJECHAŁ DO NAS NA KAWĘ , A JA  CHCIAŁAM ODWIEDZIĆ ELĘ  WIEC  MÓWIĘ MU A ON  MI ODPOWIADA,  ŻE NIE MA PROBLEMU.  POJECHALIŚMY  DO  ELI,  JEJ NIE BYŁO&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
NAPISZĘ O BLOGU  MOJEJ  SIOSTRY ELI Z  WYJAZDU   KOŚCIELNEGO.   BLOG ELI DZIERŻANOWSKIEJ JEST MÓWIONY. NAZYWA SIĘ LISTY DO NIEBA . PRZEWAŻA TEMATYKA  O BOGU  , FAJNYCH KSIĄŻKACH   TAKICH JAK MAŁY KSIĄŻĘ . OPOWIADA ONA RÓWNIEŻ O SWOIM ŻYCIU, KTÓRE NIE JEST ŁATWE , BO TEŻ JEŹDZI NA WÓZKU.  SAM (...)

Zobacz pełny wpis »
NA SPOTKANIU W  CHOTOMOWIE PAN JEZUS WYSŁAŁ  BRATA WIESIA DO MNIE, ŻEBYM GO WSPARŁA  W MODLITWIE O PRACOWNIKA DO ICH FIRMY . DOSTAŁ DWÓCH PRACOWNIKÓW  LECZ OBAJ PANOWIE SĄ    Z TRUDNOŚCIAMI SWOIMI BARDZO SIĘ PO GUBILI W ŻYCIU. I WIESIU NIE WIE KTÓREGO WYBRAĆ I  DAĆ PRACE. JAK SIĘ TYM  PO DZIELIŁ TO  (...)

Zobacz pełny wpis »
WRACAM  DO PISANIA O POMAGANIU INNYM OSOBOM NA BLOGU  SZEPT POWOŁANIA . OSTATNIO CZYTAM TAKĄ KSIĄŻKĘ „ROZMOWY KTÓRE LECZĄ”.  SUPER  KSIĄŻKA,  POLECAM.  PRZY TEJ OKAZJI  MIAŁAM  MIŁĄ ROZMOWĘ Z WIOLĄ. JULA   ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KONTAKTU ZE MNĄ NA TYM BLOGU (...)

Zobacz pełny wpis »
W  NASZEJ WSPÓLNOCIE JEST ANIA. GDY SIĘ POZNAŁYŚMY  TO ANIA BYŁA BARDZO SKRYTA,  LECZ KROK PO KROKU SIĘ OTWIERAŁA MÓWIĄC ŚWIADECTWO.  A DZISIAJ ROZKWITŁA JAK BOŻA RÓŻA  GDY WYKONAŁA DLA CIEBIE PANIE JEZU TEN PSALM.  DZIĘKUJĘ CI PANIE JEZU ZA  MOJĄ DUCHOWĄ CÓRKĘ ANIĘ.   CHWAŁA TOBIE PANIE JEZU !!!!!!!!! &n (...)

Zobacz pełny wpis »
DRODZY  CZYTELNICY W KOŃCU WRACAM DO PISANIA NA BLOGU.  MIAŁAM  TRUDNE CHWILE  W  ŻYCIU  JEST JUŻ  LEPIEJ.  TO CO BĘDĘ MOGŁA TO OPISZĘ Z TEGO NIEŁATWEGO ROKU DLA MNIE. BĘDĘ SIĘ Z WAMI TYM DZIELIĆ.   NAPISZĘ O TRZECH OSOBACH, KTÓRE BYŁY PRZY MNIE  I WSPIERAŁY   W TYCH TRUDACH. ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTO (...)

Zobacz pełny wpis »
  BYŁA PEŁNA WYJAZDÓW  NAD MORZE W KRYNICY  MORSKIEJ . DOBRZE ŻE BYŁA Z NAMI CIOCIA TERESKA  BO NIE BYŁA MI TAK SMUTNO . CHODZIŁYŚMY NA MSZĘ  ŚWIĘTĄ  RANO NA KAWĘ ORAZ NA SPACERY  BYŁA MIŁO DRUGA  PIESZA  DROGI  NA JASNĄ GÓRĘ TO  BYŁ PIĘKNY CZAS WYZNAWANIA WIARY W DRODZE  ZA WARŁA SUPER ZNAJOMOŚCI. W (...)

Zobacz pełny wpis »