Julia.fl.98

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ruda Śląska
Główny blog julcia-pl.blogi.pl »
Data urodzenia 2005-10-31
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 41 dni temu

Najciekawsze wpisy Julia.fl.98

Hej! Opowiem wam o moim back to school na rok 2020. Jeśli ktoś nie zna znaczenia tych słów tłumaczę ,,Wracamy do szkoły 2020". W tym roku idę do klasy szóstej szkoły podstawowej. Idę do nowej szkoły i w mojej klasie znam tylko jednego chłopca i to tylko z widzenia. Wybrałam piórniksaszetka  Cool Pack. Jest w fajne wzorki . Mam dwa zakreśla (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Jestem Julia. Moją idolką jest Viki Gabor. Uwielbiam śpiewać i rysować. Chciałabym żeby ten blog był popularny. Te zdjęcie na końcu wpisu jest jednym z moich ulubionych zdjęć. Lubię także pisać piosenki.  Będę co kilka dni dodawać nowy wpis. Dodawajcie komentarze i polubirnia dlamojego bloga. PA!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Właśnie przeczytałam książkę Rafała Kosika z serii ,,Felix, Net i Nika" pod tytułem ,,Świat Zero". Super część . Z tej serii przeczytałam już książki: -Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn -Felix, Net i Nika oraz Trzecia kuzynka -Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów i wspomniany już wcześniej Felix, Net i Nika oraz Świat Zero. Lubię też serię Amelia i (...)

Zobacz pełny wpis »