Jul2000

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gniezno
Główny blog jul2000.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-11-09
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Jul2000

Czas: od 15 kwietnia do 20 kwietnia 2020r. Gdzie będziemy: Polska- Warszawa, Czechy-Praga, Austria-Wiedeń, Włochy- Rzym To mój mały plan na spędzenie wyjazdu z przyjaciółmi:  D  Dzień I (środa) ·         Spotykamy się o godzinie 730 w Warszawie przy ulicy Zielnej 14. ·    (...)

Zobacz pełny wpis »
Ø      Dzień II (czwartek) ·         Około godziny 1000 pokujemy bagaże do swoich samochodów ·         Jemy śniadanie ·         Wyruszamy do Wiednia ·      & (...)

Zobacz pełny wpis »
Ø      Dzień IV (sobota) ·         Wyjeżdżamy na aqua park około godziny 1000 ·         Około 1500 idziemy coś zjeść w KFC ·         Idziemy na spacer po parkach miejskich Ø    &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Dojechaliśmy na stok. Zmęczeni po 3 godzinach na stoku postanowiliśmy wybrać się do baru obok na ciepłą czekoladę brakowało Piotrka i Eryka. wiedzieliśmy, że uwielbiaja jazdę na nartach, więc ich nie obecność nas nie zdziwiła. Zamówiliśmy, usiedliśmy wogodnie, gdy w dzrzwiach zobaczyliśmy Piotrka. Był cały w śniegu, ledwo go poznaliśmy. Zaczął opowia (...)

Zobacz pełny wpis »
Pojechaliśmy na stok zobaczyć potwora. Zjeżdżaliśmy po kolei za Piotrkiem. Pokazał nam miejsce, gdzie widział potwora. Zobaczyliśmy wielką kulę śnieżną pędzącą w naszą stronę. W pewnym momencie kula zatrzymała się. My też się zatrzymaliśmy. Odpieliśmy narty i usiedliśmy na śniegu. Nie uwierzycie, ale śniegowym potworem okazał się Eryk. Krzyknął do Pio (...)

Zobacz pełny wpis »
Była noc, wszędzie ciemno jedziemy przez las. I NAGLE... HUK. Głuchy potężny huk. Samochód przechyla się na lewą stronę. W amoku przypominamy sobie, że po jednej stronie, lecz nikt nie pamięta po, której jest urwisko. Samochód zaczyna się toczyć i staje. Jesteśmy sami. Byliśmy już prawie pod granica Austrii. Zadzwoniliśmy po lawetę i ku naszemu (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałabym powiedzieć Wam coś więcej o lustrzanej spalarni śmieci w Wiedniu. Jej nazwa w brew pozorom nie pochodzi od sposobu spalania śmieci, lecz od jej wyglądu. Spalarnia jest pokryta tysiącem luster. Przepięknie odbija światło. Najładniej wygląda w czasie zachodów słońca, mieni się w tedy na tysiące kolorów. Niektórzy ludzie uważają, że (...)

Zobacz pełny wpis »