Josephine

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Izabela Popławska
Lokalizacja Biała Podlaska
Główny blog josephine.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Josephine

Znowu Cię nie ma...Może kiedyś będziemy na zawsze razem...Może kiedyś...      Dzisiaj mialam  straszny dzień. Wszystko bylo nie tak jak powinno. Ja już chyba urodzilam sie, zeby byc pesymistka, bo jutrzejszy dzien widze w jeszcze ciemniejszych kolorach. Ale co sie bede przejmowac, przeciez jutro nie umieram. Nie chcialabym umrzec w  srode. To zbyt zwykly (...)

Zobacz pełny wpis »
> Wszystko to marność i pogoń za wiatrem <                                                        &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
   Tylko jeden taniec i nic więcej...tylko o to Cię proszę kochanie. Chcę znowu poczuć cieplo Twego serca i uslyszeć slowa Kocham Cie z moich ust. Mam nadzieję, że jeszcze będzi dobrze, bo chcę w to uwierzyc...Będzie prawda?              Szkoda tylko, że Ty nie przeczytasz tych slów...   Dzisiaj siedzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Wlaśnie zjadlam ponad kilogram czeresni i czuje jak moj brzuszek rosnie. Straszny ze mnie lakomczuch na te owoce. Ale zeby przed 24.00 az tyle ich zjesc? To juz nawet jak na mnie przesada. Od jutra sie odchudzam:-)Lubie takie postanowienia. Od jutra to, od jutra tamto, a jutro okazuje sie, ze znowu cos od jutra. I tak kolo sie zamyka. Kiedys tak wlasnie rzucalam palenie. I w sumie (...)

Zobacz pełny wpis »
Noc jest naprawdę bardzo piękna. Czuję się w niej jak otulona cieplym, grubym kocem. Nikt mnie nie widzi, nie może skrzywdzić. Dlaczego ludzie wolą więc dzien?   (...)

Zobacz pełny wpis »
To znowu ja...Wrócilam i postaram sie już nie odejsc...A teraz idę spać...Dobranoc wszystkim, którzy nie mogą zasnąć...Tęczowych snów marzyciele...

Zobacz pełny wpis »
Czas leci nie ublaganie.... (...)

Zobacz pełny wpis »