Johny009

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog nie-ten-sam.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-08-26
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Johny009

   Jak czujesz, że musisz coś zrobić to poprostu zrób to. Dziś trochę refleksji na temat tego co się dzieje z naszym ciałem i umysłem gdy czujemy, że musimy coś zrobić, ale nie robimy tego bo boimy się jak zareaguje druga osoba lub przejmujemy się co pomyśli o nas ktoś obcy, znajomy czy bliski. Jeżeli chodzi o mnie i sytuacje w których, c (...)

Zobacz pełny wpis »
Minęły już CZTERY dni 2020 roku, (to tak jakby ktoś nie wiedział)a ja sztywno trzymam się swoich postanowień. Jak zaczyna się kłótnia o nic to po prostu zaczynam ignorować prowokatora bądź odwracam się i idę w drugą stronę mniej stresu, mniej nerwów, a co najważniejsze zachowany spokój umysłu. Kolejnym moim krokiem na dobre jest powró (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas start, witaj świecie... Żegnajcie moje stare nawyki.    No więc, wstęp już mam.  Teraz pora się trochę rozwinąć więc lecim... Rok 2019, a raczej jego końcówka to dobry czas by ustalić sobie noworoczne postanowienia na rok 2020 i kurczowo sie ich trzymać. (przez pierwszy tydzień). Do samego zakończenia roku 2019 byłem lekko duchem z odro (...)

Zobacz pełny wpis »