Jochem05

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnowskie Góry
Główny blog swieta-polskie.blogi.pl »
Data urodzenia 2005-09-10
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 37 dni temu

Blogi zarządzane przez Jochem05

Najciekawsze wpisy Jochem05

Historia Tłustego Czwartku Geneza tłustego czwartku sięga pogaństwa. Był to dzień, w którym świętowano odejście zimy i nadejście wiosny. Ucztowanie opierało się na jedzeniu tłustych potraw, szczególnie mięs oraz piciu wina, a zagryzkę stanowiły pączki przygotowywane z ciasta chlebowego i nadziewane słoniną. Rzymianie obchodzili w ten (...)

Zobacz pełny wpis »
                                         Walentynki czyli naprawdę Święto Świętego Walentego. W Europie obchodzone jest od średniowiecza podczas tego święta ludzie wyznają sobie miłość wysyłając sobie listy bądź wiersze miłosne jednym sie udaje drugim nie. (...)

Zobacz pełny wpis »
1 marca jest dniem Żołnierzy wyklętych. Jest on dniem w którym wspominamy ludzi którzy walczyli o to aby Polska była krajem Polaków a nie marionetkowym Państwem innego kraju  Trzeba o nich pamietać bo dzięki nim Polska jest wolnym krajem (...)

Zobacz pełny wpis »
Patch 10,2 Nowy champion Sett jest dosyć silną postacią, lecz nie zasługuje na nerfy. Jego historia mnie zafascynowała jest bardzo ciekwa i przedstawiana problemu wielu ludzi. W grze jest dosyć mobilny i przy dobrym graczy może zrobić double'a kill'a na gank'u, ma bardzo silny 1 lvl dzieki czemu może grać dosyć agresywnie  (...)

Zobacz pełny wpis »
 w path'u10.3 nowe skórki są bardzo ciekawe i mają ciekawe kolory. (...)

Zobacz pełny wpis »