Joasia543

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Olecko
Główny blog asia34.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-06-08
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 28 dni temu

Najciekawsze wpisy Joasia543

Wstałam o godzinie 5 tylko nie wiem po co. Ja już tak mam bo jak mam na pierwszą zmiane to wstaje o 4:35 bo na 5 mam do pracy i chyba jeszcze to przez wyjazdy do Olsztyna bo trzeba było wcześniej wstawać Pościeliłam łóżko przebrałam sie zrobiłam sobie fryzure i siedze sobie przy telewizorze. Oglądam program nauka jazdy. Jest godzina 5:57. Mój brat ma dzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej miałam depresję od podstawówki przez to, że dzieciaki na mnie sie przezywały bo miałam wystające zęby i sie przezywali na mnie : chomik wiewiórka gryzli szczur zaraza ząbi itp. Czasami nie miałam ochoty iść do szkoły bo wiedziałam, że będzie powtórka z rozrywki :(  Rodzice w to nie wnikali raz im to powiedziałam to powiedzieli nie w (...)

Zobacz pełny wpis »
DEPRESJA- TO choroba psychiczna, która w każdym momęcie może prowadzić do samobójstwa jeśli nie pomożemy osobie zbyt szybko. Często osoby z DEPRESJĄ mówią, że jest wszystko OKEJ ale tak na prawde tak nie jest (zakładają tak zwane maski) Tak też było i w moim przypadku ale to dla tego, że raz dla rodziców powiedziałam, że w (...)

Zobacz pełny wpis »
 Mieszkam z rodzicami i z bratem na wsi. Mam trójkę rodzeństwa. Siostra Ewelina, brat Przemek i najmłodszych brat Bartek. Mam obojga rodziców żyjemy skromnie. Tata pracuje przy łódkach jest alkoholikiem za każdym razem przyjeżdża z pracy je obiad i idzie do swojej szopki majsterkować a przy okazji sie napić wypija od 4 do 8 piw dziennie. Jak przy (...)

Zobacz pełny wpis »