Joannaqwerytu

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog joannaqwerty.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-07-24
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Joannaqwerytu

Od początku opisze ten rok. Zaczął się całkiem spoko. Miałam pokój na makowej na DBC a sylwka spędziłam oglądając Messiego i Gerdę z Rosji. Byłam na fenibucie z ekstraktów. Miałam wspóllokatora Filipa który oczywiście z nudów mnie non stop obrażał ale w sylwestra go na szczęście nie było. Pierwsze dni roku spędziłam czytając książki na (...)

Zobacz pełny wpis »
Są za to portale randkowe które wszystkie są płatne. Ledwo zaczęłam się spotykać z tymi polskimi głupcami a już u góry i na dole wargi wyszły mi dwie obleśne opryszczki. Strach się nawet badać na choroby weneryczne. 90% chce seksu bez prezerwatywy, 50% się targuje. Jeden typ w aucie dał mi 500zł które służyło do zabawy. I o to cecha którą mam po tych polkach.... naiwność. Z tym s (...)

Zobacz pełny wpis »
Miałam problem z bezdomnością. Pieniądze na hostel się już skończyły więc przespałam się w przyczepie campingowej na podwórku w domu z którego się wywodze. Miałam w planie wynająć sobie pokój gdzieś blisko rodziny ale niestety musiałam czekać na wypłate. Po otrzymaniu wynagrodzenia, w dziwny sposób do koperty (pracowałam wtedy w pralni) zabrałam się za s (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielokrotnie kradziono mi pieniądze. Mnie też faceci na tym portalu oszukują i nie daje rady tam zarobić.  Ale musiał się znaleźć wielki OBROŃCA NARODU POLSKIEGO UCIEŚNIONEGO. Polacy jesteście frajerami. Zachodni, wschodni, południowi i pólnocni mężczyźni to przy was perełki. Gość wysłał mi w kapsułkach jakieś świństwo... za 200zł. Łukaszu Karpiński dziękuje że choci (...)

Zobacz pełny wpis »