Jestemkobieta

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog jestemkobieta.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-04-11
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jestemkobieta

JESTEM  WIĘC  PRZYJDZIE  NA TO SPOTKANIE  WŁADANIE TOBĄ, ALE TO GADANIE  DZIĘKI, ŻE JESTEŚ  NA TWE PYTANIE  PODPOWIEM CI : SŁOWA ... KIM JESTEŚ  ALE TO ROZMOWA  RAZEM Z TOBĄ JESTEM JUŻ NA ZAWSZE...       NA PYTANIE  ZA TO, ŻE JESTEŚ  PRZY MNIE  NARESZCZIE  WCALE SIĘ NIE MYLĘ , ŻE TO (...)

Zobacz pełny wpis »
A NA KARTCE ZAPISANE NUMERKI. DNI OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI.A CYFERKI WCIĄŻ ZAZNACZAM JEDNYM RAZIE W TYM CZERWONE OKIENECZKO .CZEKAM SOBIE NA WIADOMOŚĆ , KTÓRA BĘDZIE ZAZNACZONA PIETNASTKĄ. WCIĄŻ DO ROKU MIESIĄC KWIECIEŃ I JAK WIECIE WSZYSTKO MOŻNA.   .. STYCZEŃ  WCIĄŻ OD STYCZNIA OCZEKUJE KIEDY W KOŃCU BĘDZIE ZIMA. LUTY  LUTY ZGUBI.WSZYSTKIE LETNIE B (...)

Zobacz pełny wpis »
PĄCZUSIE PTYSIE  MILUSIE DWA  JAK MISIE PUCHATE  JAK BARANKI DWA  Z KŁĘBIASTE J CHMURECZKI  SPRUTEJ NITECZKI  JAK BARANKI DWA  OTULAJĄ SWOJE PYSIE SŁODKIM PTYSIEM CHYC DO BUZI. TAK KOCHAJĄ SIĘ TE MISIE . JAK Z PULCHNEJ WEŁENKI  PYSIE OBY DWA . DO POLICZKÓW I DO TWARZYCZKI ,DAJĄ SOBIE BUZI W USTA  TAK KOCHAJĄ SIĘ TE MI (...)

Zobacz pełny wpis »
PANIE CZY JA MOGĘ CI UWIERZYĆ--- PYTAM O MOJE ŻYCIE.    PANIE GDZIE JESTEŚ  --- SZUKAM.   PANIE POMÓŻ MI  ---MOGE .   PANIE ZNASZ MNIE  --- WITAM CIĘ.    PANIE CÓŻ MOŻESZ  --- WSZYSTKO.   PANIE CZYŃ POCZYNANIA  --- DO MNIE.   PANIE SZUKASZ MNIE  ---OCZEKUJESZ.   PANIE CIESZY (...)

Zobacz pełny wpis »
...........ZRODZENIE .......... PCHA  POPYCHA  ZDOBYWA  MIŁOŚCI SIĘ NIE POZBYWA ......... ZRODZENIE  ........... RWIE  ROZRYWA  POŁÓWKI DWIE  SERCA PORYWA....   ......... ZRODZENIE  .......  TAK  ZROZUMIE  ROZUMIE WSZYSTKO  CZEKA CIERPLIWIE........... ZRODZENIE  ......... PEWNIE SIĘ&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
(1). Ratuj mnie ratuj  Matko wielmożna  Madonno nasza  Wprowadzaj nas z wszelkich stron , Świata . - Nadziejo Nasza - ......... (2). Przytul nas przytul  Panienko Nasza . Troszczysz się o nas ,jak o swego Pana . Ponętna sieci  Przyczyno mętnej pamięci ........... (3). Przytul nas okryj płaszczem  Słoneczko  Poranne. Wciąż biegnę i ś (...)

Zobacz pełny wpis »
JADŁA GO SMAKOWICIE . A MY Z ZASKOCZENIA TEGO I ROZBAWIENI NA CAŁEGO .   SKACZEMY CHLUP DO WODY. TAK POGUBIENI , STRASZNIE SZALENI I NIEOPODAL ZAMEK .    STOI NA STRAŻY ARMIA CAŁA JAKĄ MA KRÓL : ...... WŁADCZY               ....... I SPRAWIEDLIWY    A TE DWIE CÓRY URODZIWE I PIEKNE. WYDAĆ ŻE JE MO (...)

Zobacz pełny wpis »
(1).  WIADOMOŚĆ  PONOSI  ODPOWIEDZIALNOŚĆ  SWĄ DO  NAŚLADOWYWANIA  CAŁEGO ŚWIATA I  ZWARIOWANYCH LAT . .......................... (2).  POTRAFI NAPEŁNIĆ SERCE GORĄCE CIEPŁEM NAJMILSZA  GORETSZYM  PŁOMIENIEM W UCZUCIACH........................... (REFREN): CO TO ZNACZY MA , MOJA JEDYNA , ŻE NA PIASKU ŚLAD  ŚLADEM&n (...)

Zobacz pełny wpis »
(1) PISZE WCIĄŻ DO CIEBIE POPRZEZ DROGĘ , POPRZEZ POCZTĘ TEN MIŁOSNY LIST JEST DLA CIEBIE PRZECZYTAJ GO ,BY SIĘ DOWIEDZIEĆ CO W NIM JEST....   (2) NIE ODSTĄPIĘ CIĘ NA KROK CHCĘ OCENIĆ MÓJ ZDOBYWCO  PRAGNIEŃ MYCH CO UKRYŁEŚ W CAŁY ZGIEŁK ZAKĄDKA ŚCIANY . TY MI SIĘ PODOBASZ NIE UKRYWAJ MNIE . TYLKO UCZ SIĘ .TO NA PRZYSZŁOŚĆ ZDOBĄDŹ MNIE....   (3) MÓJ (...)

Zobacz pełny wpis »
 CHOINKI W LESIE IGLASTE GAŁEZIE. ZDOBI MECHEM POROSŁYM. KTÓRA TAK TWARDA I GROBA KORA DRZEWA POKRYWA , JE CAŁE .      ......W ZIELENI CZAR NIE PRYŚNIE.....   TO ICH DOM JEST .WSZEDZIE CISZA I KRYJE SIĘ DZIEŃCIOŁ CO STUKA:   .......... ...,,PUK,PUK".........… DO DZIEŁA:   .....TO TEN ORZEŁ CO POLUJE NA MYSZ.... NO CO MI PO (...)

Zobacz pełny wpis »