Jestemkobieta

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog jestemkobieta.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-04-11
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Najciekawsze wpisy Jestemkobieta

JESTEM  WIĘC  PRZYJDZIE  NA TO SPOTKANIE  WŁADANIE TOBĄ, ALE TO GADANIE  DZIĘKI, ŻE JESTEŚ  NA TWE PYTANIE  PODPOWIEM CI : SŁOWA ... KIM JESTEŚ  ALE TO ROZMOWA  RAZEM Z TOBĄ JESTEM JUŻ NA ZAWSZE...       NA PYTANIE  ZA TO, ŻE JESTEŚ  PRZY MNIE  NARESZCZIE  WCALE SIĘ NIE (...)

Zobacz pełny wpis »
A NA KARTCE ZAPISANE NUMERKI. DNI OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI.A CYFERKI WCIĄŻ ZAZNACZAM JEDNYM RAZIE W TYM CZERWONE OKIENECZKO .CZEKAM SOBIE NA WIADOMOŚĆ , KTÓRA BĘDZIE ZAZNACZONA PIETNASTKĄ. WCIĄŻ DO ROKU MIESIĄC KWIECIEŃ I JAK WIECIE WSZYSTKO MOŻNA.   .. STYCZEŃ  WCIĄŻ OD STYCZNIA OCZEKUJE KIEDY W KOŃCU BĘDZIE ZIMA. LUTY  LUTY ZGUBI.W (...)

Zobacz pełny wpis »
PANIE CZY JA MOGĘ CI UWIERZYĆ--- PYTAM O MOJE ŻYCIE.    PANIE GDZIE JESTEŚ  --- SZUKAM.   PANIE POMÓŻ MI  ---MOGE .   PANIE ZNASZ MNIE  --- WITAM CIĘ.    PANIE CÓŻ MOŻESZ  --- WSZYSTKO.   PANIE CZYŃ POCZYNANIA  --- DO MNIE.   PANIE SZUKASZ MNIE  ---OCZEKUJESZ.   PAN (...)

Zobacz pełny wpis »
...........ZRODZENIE .......... PCHA  POPYCHA  ZDOBYWA  MIŁOŚCI SIĘ NIE POZBYWA ......... ZRODZENIE  ........... RWIE  ROZRYWA  POŁÓWKI DWIE  SERCA PORYWA....   ......... ZRODZENIE  .......  TAK  ZROZUMIE  ROZUMIE WSZYSTKO  CZEKA CIERPLIWIE........... ZRODZENIE  ......... PEWNIE SI (...)

Zobacz pełny wpis »
JADŁA GO SMAKOWICIE . A MY Z ZASKOCZENIA TEGO I ROZBAWIENI NA CAŁEGO .   SKACZEMY CHLUP DO WODY. TAK POGUBIENI , STRASZNIE SZALENI I NIEOPODAL ZAMEK .    STOI NA STRAŻY ARMIA CAŁA JAKĄ MA KRÓL : ...... WŁADCZY               ....... I SPRAWIEDLIWY    A TE DWIE CÓRY URODZIWE I PIEKNE. WYDAĆ (...)

Zobacz pełny wpis »
(1) PISZE WCIĄŻ DO CIEBIE POPRZEZ DROGĘ , POPRZEZ POCZTĘ TEN MIŁOSNY LIST JEST DLA CIEBIE PRZECZYTAJ GO ,BY SIĘ DOWIEDZIEĆ CO W NIM JEST....   (2) NIE ODSTĄPIĘ CIĘ NA KROK CHCĘ OCENIĆ MÓJ ZDOBYWCO  PRAGNIEŃ MYCH CO UKRYŁEŚ W CAŁY ZGIEŁK ZAKĄDKA ŚCIANY . TY MI SIĘ PODOBASZ NIE UKRYWAJ MNIE . TYLKO UCZ SIĘ .TO NA PRZYSZŁOŚĆ ZDOBĄDŹ MNIE.. (...)

Zobacz pełny wpis »
 CHOINKI W LESIE IGLASTE GAŁEZIE. ZDOBI MECHEM POROSŁYM. KTÓRA TAK TWARDA I GROBA KORA DRZEWA POKRYWA , JE CAŁE .      ......W ZIELENI CZAR NIE PRYŚNIE.....   TO ICH DOM JEST .WSZEDZIE CISZA I KRYJE SIĘ DZIEŃCIOŁ CO STUKA:   .......... ...,,PUK,PUK".........… DO DZIEŁA:   .....TO TEN ORZEŁ CO POLUJE NA MYSZ.... NO (...)

Zobacz pełny wpis »
SZCZEŚCIE CHYLI SIĘ KU ZMYSŁOM MOIM W PRZYTULENIU W TWE RAMIONA . WCIĄŻ IDĘ , WCIĄŻ DĄŻĘ DO CIEBIE. PŁASZCZEM OKRYTA    WYTŁUMACZENIE... DLACZEGO ŚWIAT ZDOBYTY WIRUJE .............. JAK ŚWIAT PRZY SPOTKANIU PONOWNEGO ŻYCIA.CZEKAJĄC NA CIEBIE CAŁE NOCE I DNIE .    TO TRWAŁY ŚWIAT WITA SIĘ Z TOBĄ. W TEJ CODZIENNOŚCI CO WITA CIĘ DZIE (...)

Zobacz pełny wpis »
HABROWY TO JA , A MOJE ŻYCIE TO JA.. JESTEM TU NOWY  ZOBACZ , JAK MOGĘ  KWIATEK TO JA  I PŁATKI TAK MŁODE  TEN ZACHWYT TO JA  HABER  W NIEBIESKIM DO TWARZY CI W KOLORZE .TEN CIEMNY ODCIEŃ TO ZNAK. NA PRZYJSCIE .A SILNY JEST ....................... CZY TO ZDRADA  CZY TO FAŁSZ ........................... PODBOJE JEGO  NAD WSZY (...)

Zobacz pełny wpis »
JESTEM SOBĄ TO FAKT  ZBLIŻYŁ SŁUCHAWKĘ DO MEGO UCHA  ZWRÓCIŁAM NA TO  TO TELEFON DZWONIŁ .. POD KLOSZEM SZKŁA LUSTRZANE ODBICIE SZCZĘŚCIE CO PRZYWRUCI MI W SERCU RADOŚĆ. SZCZĘŚLIWA BARIERA ŁAKNIENIA PRZYSZŁA CZUŁAM SIĘ LEPIEJ NIE MUSZĘ JUŻ SPAĆ, NIE USYPIA NARKOTYK MNIE  NIEŚMIAŁO WOŁAM NIE CHCĘ JUŻ NIE. STARAM SIĘ NAJWI (...)

Zobacz pełny wpis »