Jescfan

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog wwwjescfan.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-11-10
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 9 dni temu

Najciekawsze wpisy Jescfan

  Hej :) Przygotowania do Eurowizji Junior 2020 idą pełną parą. Wciąż nie wiadomo, czy wpuszczą publiczność, i gdzie w Warszawie odbędzie się konkurs. Konkurs odbędzie się dnia 29 listopada 2020. Do tej pory zainteresowanie konkursem potwierdziła Polska, Hiszpania, Francja, Gruzja, Niderlandy, Rosja, Irlandia, Ukraina i Wochy. Niebawem pojawiła się informacja (...)

Zobacz pełny wpis »
Kamila Halicka nie zwalnia tempa! Na swoim blogu "Blog Kamili" oświadczyła, że chciałaby poprowadzić finał Eurowizji Junior 2020! Potwierdza, że chciałaby poprowadzić JESC 2020 samotnie. Na jej adresie bloga: wwwblogkamili.blogspot.com we wpisie "Chciałabym POPROWADZIĆ Eurowizję Junior 2020" jest oświadczenie napisane przez blogerkę, i kandydatkę na prowadzącą sam (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie w nowym wpisie ;) Strona facebookowa "Chcemy Kamilę Halicką na prowadzącą JESC 2020 w Warszawie ma się obecnie bardzo dobrze. Strona otrzymała 6 lajków, i na razie dobrze się trzyma. 17-letnia kłodczanka, Kamila Halicka obecnie nie może doczekać się Eurowizji Junior 2020, ale zaciska ręce, czy zostanie wybrana na prowadzącą samotnie Eurowizję Junior (...)

Zobacz pełny wpis »