Jasnowidz1971

Profil blogera.


jasnowidz1971

Informacje ogólne

Imię i nazwisko Walter
Lokalizacja Bytom
Główny blog bioterapeuta.blogi.pl »
Data urodzenia 1971-11-11
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 8 dni temu

Jasnowidz1971 o sobie:

Praktykujący numerolog, bioterapeuta


Najciekawsze wpisy Jasnowidz1971

W ostatnich latach ujawniono i odrzucono kilka teorii: „dlaczego większość ludzi nie widzi prawdy, nawet gdy prawda uderza ich w twarz?” Ci z nas, którzy widzą tak zwany spisek, zaangażowali się w wiele dyskusji, które ujawniły również niezdolność większości ludzi do zrozumienia bardzo dobrze udokumentowanych argumentów używanych do opisania (...)

Zobacz pełny wpis »
Okultystyczne praktyki ELit są dziedzictwem babilońskiej wiedzy okultystycznej. Niestety to naprawdę działa. Ludzie dają się na to nabrać z powodu samej głębi i rozległości oszustwa. W końcu rytuał wymuszonego dystansu społecznego ma na celu symboliczne zaprzeczenie lub zneutralizowanie słowa Stwórcy na niezliczone sposoby: eliminując społeczność między wierzącymi, zaprzest (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby odzyskać suwerenność i zająć należne sobie miejsce w dobrej walce, musisz najpierw przejść przez 7 etapów Przebudzenia, aby osiągnąć oświecenie. Przestaliśmy jednak zdawać sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy na różnych etapach naszego życia i że kieruje naszą energię i wibracje na różne poziomy. Nie możemy oczekiwać, że to, co działa dla nas, będzie działać (...)

Zobacz pełny wpis »
Uświadom sobie, że nikt cię nie uratuje. Nie boska istota, nie prorok, nie polityk, nie wyższa rasa pozaziemska. Jesteś jedyną osobą, która może cię uratować. Od momentu, w którym zgodziłeś się przestrzegać Ich zasad, stałeś się więźniem ich rzeczywistości. Wstawać! Od chwili, gdy nauczyłeś się mówić, kazano ci słuchać i tak rozpoczął się proces twojego samouw (...)

Zobacz pełny wpis »
Nici okultystyczno-rytualne. Przemysł rozrywkowy opiera się na zachowaniach rytualnych. Podczas produkcji filmów, seriali telewizyjnych, sztuk teatralnych, a nawet komunikatów prasowych, sceny są starannie projektowane z odpowiednimi rekwizytami i iluzjami. Aktorzy wcielają się w z góry ustalone role i powtarzają określony dialog. Aktorzy muszą zdystansować się (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzięki ciągłym badaniom nad okultystycznymi skutkami oszustwa i jego wpływem na nasze społeczeństwo doszedłem do wniosku, że nasza energia jest w centrum tej wypaczonej liturgii. Niestety, większość ludzkości to akceptuje.

Zobacz pełny wpis »