Jasnowidz1971

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Walter
Lokalizacja Bytom
Główny blog bioterapeuta.blogi.pl »
Data urodzenia 1971-11-11
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 194 dni temu

Jasnowidz1971 o sobie:

bioterapeuta,jasnowidz

Najciekawsze wpisy Jasnowidz1971

W korze mózgowej nie znaleziono ośrodków myśli i pamięci, nie ma też specyficznych formacji strukturalnych realizujących te funkcje. Myślenie i pamięć długotrwała nie mogą być realizowane na drogach propagacji impulsów nerwowych przez sieci neuronowe mózgu, ponieważ prędkość ruchu potencjału czynnościowego wzdłuż włókna nerwowego i czas transmisji (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnich latach ujawniono i odrzucono kilka teorii: „dlaczego większość ludzi nie widzi prawdy, nawet gdy prawda uderza ich w twarz?” Ci z nas, którzy widzą tak zwany spisek, zaangażowali się w wiele dyskusji, które ujawniły również niezdolność większości ludzi do zrozumienia bardzo dobrze udokumentowanych argumentów używanych do opisania (...)

Zobacz pełny wpis »
Główne postanowienia Wave Genetics: 1. Geny to nie tylko struktury materialne, ale także matryce falowe, według których organizm budowany jest jakby z szablonów. 2. Geny to nie tylko to, co składa się na tzw. kod genetyczny, ale reszta masy DNA, która została uznana za bezsensowną. 3. Własne informacje o chromosomach nie wystarczą, chromosomy, zgodnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Praca mózgu opiera się na zasadzie holograficznej. Świadczy o tym wiele faktów, aw szczególności fakt natychmiastowego rozpoznania. Osoba, która zobaczy znajomą twarz, natychmiast ją rozpoznaje. Jeśli założymy, że obraz tego znajomego jest zapisany w jakiejś „komórki” pamięci, to w innych komórkach zapisane są tysiące innych obr (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciało każdej żywej istoty jest przesiąknięte polami elektromagnetycznymi o różnych mocach. Logika życia, tkwiąca w żywym dążeniu do nieustannego porządkowania struktury wewnętrzne sugerują, że oddziaływania elektromagnetyczne nie są przypadkowe. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że wśród ludzi istnieje specjalny kontyngent - socjopaci. Ich świadomość jest destrukcyjna i (...)

Zobacz pełny wpis »
Siła myślenia jest poza ciałem, to znaczy myślenie w żadnym wypadku nie opiera się na fizjologicznych funkcjach organizacji białek, chociaż jako proces informacyjny zachodzący w ciele jest związane z funkcją mózgu - to jest najważniejszym blokiem w systemie pozyskiwania informacji i główną dźwignią kontrolowania wysoce zorganizowanego systemu substrat-rzecz ciała; bez (...)

Zobacz pełny wpis »
Mózg nie jest wyłącznym nośnikiem świadomości, jak się powszechnie uważa. Na przykład w 1636 roku król Ludwik Bawarski skazał na śmierć niejakiego Dietza von Staunburga i czterech jego lancknechtów za wzniecenie buntu. Przed egzekucją Ludwik Bawarski zapytał Dietza o jego ostatnie życzenie. Poprosił o ustawienie wszystkich skazanych w rzędzie w odległości ośmi (...)

Zobacz pełny wpis »
Wewnętrzna wymiana informacji w żywym obiekcie odbywa się, gdy pomocą czynników fizycznych (pola elektromagnetyczne i akustyczne) oraz chemicznych (związki neuroprzekaźnikowe). Jednocześnie wiodącą rolę przypisuje się czynnikom fizycznym ze względu na dużą dokładność, globalność i ogromną szybkość ustalania relacji między strukturami biologicznymi w procesie ekspozycji na w (...)

Zobacz pełny wpis »
Myślokształty to skrzepy energii pola generowane przez myśli lub emocjonalne wybuchy. Myślokształty są jak chmura lub szybowiec i są autonomiczne. Często mają kulisty kształt. Myślokształty nasycone pewnymi nastrojami i emocjami mogą przenikać ludzi i wpływać na nich. Dlatego higiena myśli jest tak konieczna. Podobnie jak wiele bytów, nie mają ciała, ponieważ składają się z (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby odzyskać suwerenność i zająć należne sobie miejsce w dobrej walce, musisz najpierw przejść przez 7 etapów Przebudzenia, aby osiągnąć oświecenie. Przestaliśmy jednak zdawać sobie sprawę, że każde z nas znajduje sie na innym etapie życia i że kieruje energię i wibracje na różne poziomy. Nie możemy oczekiwać, że to, co działa u nas, będzie działać u innych (...)

Zobacz pełny wpis »