Jasminka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Jasmi Die
Lokalizacja Łodľ
Główny blog jasminka.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-05-26
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jasminka

Siemka WsZyStkiM .. to jeSt moja pierwSza noTka ... ciekawe jak wam beDzie się podobał moj pamietniczek :) moze cos o sopie powiem : mam 16 lat mieszkam w Łodzi .. i mam bardzio skomplikowane .. trudne .. rzadziej szczęŚliwe życie.. hmmm... co by tu napiSać .. mam chłopaka... bardzio go kocham .. ale jak zawsze są między nami kłotnie i spory... dzisiaj tesh nie moglo się bez nich o (...)

Zobacz pełny wpis »
Hmmmmmmmm..... jush nei wiem co mam napisac tutaj ... kurdem znowu nie mam powodu do zadowolenia .. moj chlopak mial dzisaij testy na narkotyki .. a kiedyŚ je brał... niestety zobaczą to jego rodziCe.. i boję się ash do niego iść... umOOfiłam Się z nim na naszej kochanej ławeczce .. ale nie wiem czy przyjdzie , bo jak ma kare .. to nici z tego .. w każdym razie.. pójdę Go odwiedzić (...)

Zobacz pełny wpis »
Ohhhh... dzisiaj wstałam o 7:50 .. nie wyspałam się .. ale nie mogłam jush spać.. bo cały czas myślem o Kamilu... moim chlopaku... wczoraj napoczątku było super .. ale pozniej gdy mu powiedziałam o tym że moja koleżanka powiedziala takiemu chlopakowi ze ja sie w nim bujnełam .. on się zdenerwował... wiem .. bo mnie tesh by to wkurzyło... ale to jak on mnie pozniej traktował.. mysla (...)

Zobacz pełny wpis »