Jaro497

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Brodnica
Główny blog podnapiecemmm.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-09-05
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jaro497

Jak wybrać żarówki LED? Jakie najlepsze? Czy warto? Gdy zwykłe żarówki wolframowe odchodzą już w niepamięć, szuka się wciąż lepszych, doskonalszych i przede wszystkim bardziej energooszczędnych sposobów na oświetlenie mieszkania. Coraz większą popularnością cieszą się żarówki LED (choć nie jest to poprawne nazewnictwo), które jeszcze nie tak da (...)

Zobacz pełny wpis »
  Najtrudniejszym zadaniem jest zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w domu tak, by była bezpieczna, nawet jeśli korzystający z niej mieszkańcy, na przykład dzieci, zachowują się w sposób nierozsądny. 1. Okablowanie w domowej instalacji elektrycznej. Najczęściej używa się przewodów płaskich, umieszczając je w płytkich bruzdach wyciętych w tynk (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam. Cześć. Hejka. Jakoś tak to leci. Mam na imię Kamil, od paru dobrych lat pracuje jako sprzedawca w hurtowni elektrycznej. Pewnie uważacie, że nie jest to fascynujące zajęcie i w pewnej mierze macie rację, ale w większości się mylicie, bo większość z Was nigdy nie pracowała w takim miejscu jak to i nigdy nie poznała ludzi związanych z tą branżą, dla których (...)

Zobacz pełny wpis »
    Świetny filmik o tym jak zmierzyć się z tematem instalacji w mieszkaniu.   https://www.youtube.com/watch?v=vCki2TZXNFQ     (...)

Zobacz pełny wpis »