Jaro-totalwar

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Jaro To nie ważne...
Główny blog jaro-totalwar.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-01-23
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jaro-totalwar

  Pośród jasnych brodził promieni, lecz z oczyma zamkniętymi szedł- więc wołał, że wszystko ciemnością... Niszczył promieni blask, zabijał ślepotą, a jedno tylko było mu wybaczeniem- kochał... A kwiatów co o poranku mu składano, z ufnością wielką dla ducha jego- nie widział... i wstając wszystkie rozdeptywał. Nie pojmując głębi obrazu rozmyślał bez sensu- sądząc (...)

Zobacz pełny wpis »
  Kiedy okrzyki bolesne się wzmagają... któż pamięta o ciszy balsamie ? Gdy gromy na niebie duchy lekają... któż pomyśli o schronieniu się w ciemnościach ? Czemuz motyl nocny tak pragnie w blasku się zatopić, i życie w nim oddać ? Czemuż pytając nie szukamy odpowiedzi ?   Czemu ginąc nie szukamy życia, a jedynie pielęgnować pragniemy martwość istnienia w (...)

Zobacz pełny wpis »
Twierdzilem,że wywyższylem Cię ponad wszystko,i kocham tak,jak Ci się nalezy... Jakże się mile pomylilem....                   tego co dla mnie zrobilaś żaden z moich marnych "prezentów" nie wynagrodzi, ani nie ma slowa,które dość wymownie powiedzialo by DZIĘKUJĘ... Sobą każesz mi się wzni (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak to jest?Kiedy daję ze siebie wszystko-to jakbym byl niewidzialny. A kiedy wrzeszczę z bólu pod Niebiosa,patrzą na mnie i z politowaniem pytają : "o co mu chodzi" i odsuwają się odemnie... Spoglądam wtem na siebie,pytając czy znoszenie tego bólu ma sens? Ciche glosy szepczą,że tak,zaś świat wykrzykuje,że nie... Znów patrzę na siebie,i na nich.Widzę w sobie cierpienie,godne (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jestem zdania,że na ziemi nic piękniejszego   jak duch ludzki nie ma.   W końcu jest to najsilniejszy znak obecności Boga na ziemi.   Bo jesteśmy z Boga,i Bóg jest naszym domem,i czystym pieknem-  jak kropla  jest człowiek,i powinien wpłynąć kiedyś do niezmierzonego Oceanu-   na to wiele z nich popłynie gdzie indziej-będą chciały w (...)

Zobacz pełny wpis »
  Tak jak pot świadczy o wysilku, tak jak krew zdobi męczenników, tak lza uświęca milość...                                                 &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
  Bedac slepym ani swiat Ci niewystarczy- bedziesz wojowal o wszystko,ale nic Cie nie zadowoli. ... Majac czyste serce zdobedziesz swiat jedna modlitwa...                                        & (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy przyjdzie... ?Ten dzień?Ten z dala wyczekiwany Aniol imieniem Azrael-Aniol Śmierci. Kiedy skończą się pytania,w których tkwi czysty lęk,kiedy przestanę bać się,że nadejdzie jutro,że coś takiego będzie?   Sheakspeare napisal : Życie to przeraźliwy krzyk szaleńca,który nigdy nie milknie. Prawda jest taka,że mam okropną chęć uciszyć na zawsze tego szaleńca... &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziecieca intuicja granic nie zna... Zycie jest okrutne... Czyz nie dlatego placzemy przy narodzinach? Kiedy swiat nas Niebiosom z lona spokoju porywa, takiz smutek ogarnia i placz zbiera... I pózniej zycie cale deszczem lez wciaz podlewane tak kwitnie bolesnie,   ...az czas przychodzi i ten swiat opuścić,aby wrócic do ukochanego Domu naszego. Czemu zas wtedy placz (...)

Zobacz pełny wpis »
   Szedlem ulicą, pustą i niczyją, ludzkie cienie przesuwaly się po niej gladko... A ja wpatrywalem się w Slońce...  Może szukalem jakiegoś ciepla, może tego wlaśnie, którego tak brakowalo na ulicy pelnej cieni...   Wtedy nagle wzrok mój uciekl gdzieś indziej, bo zobaczylem drugie Slońce, a drugie nagle okazalo się jedynym ...   J (...)

Zobacz pełny wpis »