Najciekawsze wpisy Jaret987321

Łóżka wysuwane to rodzaj łóżek z wbudowanym drugim spaniem, a czasem jeszcze wyposażonych w  dodatkowe szuflady. Wysuwane łóżka młodzieżowe są praktycznym rozwiązaniem do pokoju rodzeństwa. W ciągu dnia łóżko jest złożone i wygląda jak zabudowana sofa. Zajmuje wyłącznie w pokoju tyle miejsca, co łóżko pojedyncze. Na noc wysuwa się dolną szufl (...)

Zobacz pełny wpis »
W pokoju chłopca najważniejsze jest miejsce do zabawy, w którym można rozsypać klocki, rozłożyć kolejkę lub tor przeszkód z piankowych klocków zakończony basenem z kulkami. Ale projekt pokoju dla dziecka sześcioletniego powinien już też uwzględniać miejsce do nauki. Odpowiednio dobrane biurko i krzesło do biurka pozwolą stworzyć dziecku ergonomiczne warunki nie (...)

Zobacz pełny wpis »
O ile młodsze rodzeństwo chętnie dzieli ze sobą pokój, o tyle nastolatkowie niekoniecznie. Dlatego warto spróbować opracować projekt pokoju dla nastolatków, w którym każde z nich będzie miało swoją prywatną przestrzeń. Rozwiązaniem mogą być łóżka piętrowe z biurkiem ustawione na przeciwległych ścianach. Tym sposobem każde z dzieci będzie miało swo (...)

Zobacz pełny wpis »
Urządzanie pokoju dla dziecka nie jest zadaniem łatwym. Jeszcze trudniej zaprojektować pokój dla dziewczynki, kiedy ogranicza nas metraż. Warto wówczas skorzystać z rozwiązań, które oferują dobrze zaprojektowane meble dla dziewczynki .Ładne i funkcjonalne meble dostaniesz w sklepie dedekids.pl! Pozwolą uzyskać dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy. Jednym (...)

Zobacz pełny wpis »
  Popularność łóżek domków Łóżka domki są niezwykle popularne zarówno wśród dzieci, jak i nastolatków. Skąd się ta popularność bierze? Po pierwsze, łóżko domek samo w sobie wygląda bardzo efektownie, po drugie - można je dodatkowo ozdobić, czy wręcz przerobić na zamek dla księżniczki, statek piracki, czy indiański wigwam. Wyst (...)

Zobacz pełny wpis »
Wbrew wszelkim obawom rodziców, łóżka piętrowe dla dzieci są dla nich bardzo bezpieczne. Rodzeństwo w podobnym wieku nie musi mieć oddzielnych pokoi. Chętnie razem się bawią, spędzają ze sobą czas, a wieczorem wspólnie słuchają przez rodzica bajki. Dlatego też łóżeczka piętrowe świetnie sprawdzą się w dziecięcej sypialni, dzięki którym dzieciaki m (...)

Zobacz pełny wpis »
Ogromna różnorodność wśród łóżek dla dzieci może stworzyć ogromny problem z wyborem tego właściwego. Łóżka dziecięce są dostępne jako tapczanik dla dziecka, łóżko domek lub łóżko piętrowe. I tu też mamy kilka rodzajów: łóżko piętrowe dwuosobowe z dolnym i górnym leżyskiem oraz łóżko na antresoli, pod który (...)

Zobacz pełny wpis »
 Urządzając pokój dla bliźniaczek bardzo ważnym elementem wyposażenia pokoju będzie szafa ubraniowa i komody z szufladami. Piękne szafy i komody dla dziewczynek znajdziesz na stronie dedekidspl .System mebli Babushka spodoba się każdej dziewczynce. Przygotowując się do wyposażenia pokoju dla bliźniaczek warto wcześniej zastanowić się nad układem mebli w pomieszczeniu ta (...)

Zobacz pełny wpis »
Dwunastolatek wielu z nas kojarzy się z wyrośniętym dzieckiem. Bo z jednej strony to jeszcze chłopczyk, choć czasem wzrostem może dorównać niejednemu dorosłemu mężczyźnie. Urządzając pokój dla chłopca w wieku 12 lat warto sięgnąć już po meble młodzieżowe, w tym łóżka młodzieżowe, które zapewnią komfortowe ich używanie przez długi okres czasu. Ciekawym ro (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ma chyba dziecka, które nie chciałoby wskoczyć do basenu z kolorowymi piłeczkami. Suche baseny z kulkami praktycznie są w każdym centrum handlowym i w krainach zabaw dziecięcych i cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci i rodziców, którzy spokojnie w tym czasie mogą zrobić zakupy. Ale basen z kulkami dla dzieci można mieć też w zaciszu domowym. (...)

Zobacz pełny wpis »