Jarek_koscielny

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Legnica
Główny blog jarekkoscielny.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-01-21
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Ostatnie komentarze Jarek_koscielny

Do j.a. Dziękuję. Poprawione

Zobacz całą dyskusję »
Do Pisowiec: 1. Ja Pana nie nazwałem trollem. 2. Nie analizowałem Gawłowskiego. 3. Przyglądam się sprawie Nowaka i twierdzę, że jest to szopka medialna ze strony prokuratury. Moim zdaniem gdyby prokuratura chciała go faktycznie oskarżyć, to w Polsce ma wystarczająco powodów. 4. Tak samo jak prokuratura robi szopkę medialną z p. Czarneckim i Getin Bank. A w prokuraturze i CBA są naprawdę twarde materiały (sam jestem w posiadaniu jednego raportu CBA) na przestępcze działania spółki z grupy Getin.

Zobacz całą dyskusję »
Do Pisowiec. Dziękuję bardzo. Politycznie jest mało osób, które się ze mną zgadzają. I to jest właśnie wspaniałe. Bo pozwala to prowadzić i rozwijać dyskusje. A jak powszechnie wiadomo, to z dyskusji czasami wychodzą dobre pomysły. Pozdrawiam.

Zobacz całą dyskusję »
Do Roger Ty mówisz w tym przypadku o "split-payment". A ten obowiązuje dopiero od lipca 2018r. I jak widzisz na powyższym wyliczeniu, to realnie nic to nie dało. Poza chwilowymi problemami z płynnością dla firm.

Zobacz całą dyskusję »
Do Maciej: To CBA się ostatnio dużo chwali z zakresu Compliance. Poza tym Służba Specjalna to nie zwykli urzędnicy. To powinni być specjaliści.

Zobacz całą dyskusję »
Do sarmata: 1. Chlew we własnym "domu" robi kierownictwo służb specjalnych. 2. W demokratycznym Państwie, to za taką "wpadkę" szef danej służby pożegnał by się ze stanowiskiem wraz z osobami odpowiedzialnymi. Ponadto zanim umieściłem tekst na blogu, to napisałem maila do ABW.

Zobacz całą dyskusję »