Janod-blog

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Myślenice
Główny blog janod.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-08-15
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Janod-blog

Kolejna historia przesłana na nasz adres email. Bardzo cieszymy się czytając tego typu wiadomości i gorąco zachęcamy do ich wysyłania. Pozdrawiamy Panią Kasię z Krakowa. "Miałam dwadzieścia lat kiedy urodziłam swoją pierwszą córkę. Obydwoje z mężem od razu się w niej zakochaliśmy. Bo czy można nie kochać własnego malucha? Nasza m (...)

Zobacz pełny wpis »
Producenci zabawek Janod nie próżnowali i w maju pojawiło się sporo nowości. Czego możemy się spodziewać w sklepach?   zajączki drewniane do ciągnięcia klocki drewniane z matą do zabawy Kubix 40 sztuk klocki drewniane z matą do zabawy Kubix 80 sztuk stolik muzyczny Confetti serwis obiadowy 17 elementów Happy Day serwis d (...)

Zobacz pełny wpis »
Zabawa to domena każdego dziecka. W początkowym etapie jego życia prawie połowa czasu poświęcona jest właśnie na zabawę. I nie jest to czas stracony. W trakcie zabaw dziecko rozwija swoją wyobraźnie, kreatywność, zdolności motoryczne czy nawet koordynację ruchową. Ważnym jest więc, by bawiło się odpowiednimi zabawkami, które będą sprzyjały jego (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach rodzice nie kupują już własnym maluchom byle jakich zabawek, a starają się zamiast tego umożliwić im takie, które rzeczywiście stanowią wartość samą w sobie i coś pozytywnego są w stanie wnieść do ich życia i czegoś je także nauczyć. Jak wiadomo, cały rynek zalany jest tanimi, plastikowymi zabawkami pochodzenia chińskiego, kt&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Szukając zabawek dla swojego synka napotkać w internecie można na firmę Janod. Ma ona przebogatą propozycję, z której każdy rodzic wyłoni coś dla swojego malucha, obojętnie od wieku czy upodobań. Powinny zafascynować rodziców puzzle sensoryczne od Janod ze zwierzętami. Zabawki te wyściełane są materiałami, które imitują futro zwierzak& (...)

Zobacz pełny wpis »
Instrumentów zabawkowych dla dzieci jest bardzo dużo, dzięki czemu zapałają one miłością do zabawek oraz muzyki. Dobra zabawa oraz rozwijanie edukacyjne jest wskazane w okresie dorastania, także instrumenty zabawkowe dla dzieci od Janod będą strzałem w dziesiątkę. Do wyboru mamy tutaj takie instrumenty jak: flety drewniane, pianino, cymbałki, ukulele, c (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie da się zataić tego, że klocki drewniane Janod mają w sobie sporo atutów. Przede wszystkim bardzo dobrze wpływają na fantazję dziecka i poprawiają jego myślenie, dzięki czemu mózg cały czas pracuje. Ułożenie piramidy czy budowli z takich klocków wymaga zaangażowania i sumiennej pracy, a dziecko wyniesie z tego same korzyści, jednocześnie s (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybierając zabawki dla dziecka, wskazane jest zainwestować w odpowiedni produkt, który oprócz walorów czysto rozrywkowych będzie także edukował. Wśród bogatej oferty na rynku wyróżniają się magnetyczne zabawki Janod, produkcji francuskiej, ale popularne w wielu krajach. Do wyboru są puzzle, tablice, klocki, układanki czy figurki. Zab (...)

Zobacz pełny wpis »
Typów gier karcianych jest sporo, a ich gigantyczną zaletą jest to, że można w nie grać w kilka osób. Jest to świetne wyjście dla rodzin z dziećmi, które chcą utrzymać bliską więź. Warto zakupić gry karciane dla dzieci Janod, takie jak rodziny świata, czy rodziny w podróży, bo można w ten sposób bardzo dobrze się pobawić w na (...)

Zobacz pełny wpis »
W czerwcu producenci Janod serwują dla nas 3 nowe zabawki:   zestaw do pieczenia ciasteczek 14 elementów Happy Day pociąg z klockami i zwierzątkami do ciągnięcia klocki drewniane z matą do zabawy Kubix 40 sztuk Litery i cyfry (...)

Zobacz pełny wpis »