Janek_manager

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bielsko
Główny blog wspomagacz-erp.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-10-31
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Janek_manager

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania. Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na ty (...)

Zobacz pełny wpis »
W dobie rozwiniętych technologii, które mają usprawnić działanie procesów biznesowych nie mogło zabraknąć narzędzi bezpieczeństwa. Są one podstawą do bezpieczeństwa przechowywania informacji, przekazywania informacji a także zabezpieczenia się przed cyber atakami oraz ostatnio bardzo popularne narzędzia do sprawdzania poprawności zachowań pracowników. Za (...)

Zobacz pełny wpis »
Biznes ciągle ulega większym bądź mniejszym zmianom. Nierzadko jak najbardziej na plus. Bo weźmy chociażby w rachubę kwestię transportu. W końcu polskie firmy lepiej działają między innymi z tej przyczyny, że najzwyczajniej ostatnio stan dróg i autostrad znacznie się poprawił. Czyli jeśli firma z Rzeszowa może szybciej przewieźć produkty do Szczecina albo Hiszpanii, (...)

Zobacz pełny wpis »
Dominacja rozwiązań biznesowych na rynku przedsiębiorstw jest niepodważalna. Ilość dostawców programów biznesowych jest tak duża, że przedsiębiorcy mają duży ból głowy podczas wyboru właściwego systemu. Oferowane produkty zazwyczaj mają bardzo podobną specyfikację. Funkcjonalnością systemy ERP nie różnią się znacznie, można powiedzieć, że wszystkie sy (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby nie było wątpliwości. Systemy do zarządzania przedsiębiorstwa są konieczne do bycia konkurencyjnym na rynku. Po co mi system, który jest bardzo drogi, ograniczy moje możliwości, nie będzie zintegrowany z całym biznesem.  Te i inne pytania bardzo często padają z ust właścicieli firm, którzy bardzo sceptycznie podchodzą do nowoczesnych rozwiązań informat (...)

Zobacz pełny wpis »
Prowadzenie własnej działalności nie jest prostą sprawą. Bardzo wymagający jest dzisiejszy rynek każdej gałęzi gospodarki. Właściwe podejście do biznesu, wyznaczanie nowych celów, reakcja na zmieniające się otoczenie, tj. wymagania klienta zmiana technologii produkcyjnej wdrażanie nowoczesnego oprogramowania informatycznego wspomaganie proces (...)

Zobacz pełny wpis »
Odkąd gospodarka uzależniła się od technologii informatycznych mamy do czynienia z całkiem inną rzeczywistością. To co kiedyś wydawało się nierealne, nieosiągalne, dziś jest standardem. W gospodarce technologii informatyczne rozdają karty, każda część gospodarki korzysta jak najwięcej z nowoczesnych rozwiązań informatycznych chcąc być przed konkurencją. Nie da się dzisiaj za (...)

Zobacz pełny wpis »
Szereg proceów zachodzących w przedsiębiorstwie niesie za sobą pewne konsekwencje. Firmy korzystające oczywiście z zintegrowanych systemów ERP mają pewną przewagę nad konkurencją. Dzięki oprogramowaniu są w stanie przewidzieć w jakim czasie zrealuzują zamówienie klienta, czy są w stanie udzwignąć klilka zleceń jednocześnie. Posiadanie kompleksowego systemu j (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeszcze kilka lat temu zarządzanie przedsiębiorstwem było procesem dość prostym jeśli chodziło o zarządzanie i wytwarzanie.  Człowiek był podstawowym "narzędziem" w procesie wytwarzania - nie miało się co zepsuć. Również w sferze zarządzania przedsiębiorstwem księgowa dawał sobie radę z nie tak dużą stertą papierowych dokumentów, danymi w Excelu. (...)

Zobacz pełny wpis »