Jan_rusinek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zgierz
Główny blog podrozekamperem.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-02-10
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jan_rusinek

Każdy kto wraz z rodziną planuje urlop stara się wybrać to co najlepsze dla jego rodziny. Kiedy podróżuje się z dziećmi ma znaczenie gdzie się nocuje jak są warunki. Dlatego wielu rodziców zastanawia się czy podróże kamperem z dziećmi to dobre rozwiązanie. Dziecko w kamperze – co powinnyśmy wiedzieć Kiedy podróżuje się kamperem (...)

Zobacz pełny wpis »
Prawie każdy wie jak wygląda kamper od zewnątrz, ale Ci którzy nigdy nim nie podróżowali zastanawiają się nad różnymi prozaicznymi rzeczami. Jak wygląda toaleta? Jak naładuje telefon? Czy na podróż muszę zabierać baniaki z wodą? Jakie jest wyposażenie takiego samochodu kempingowego? Jak sobie pościelisz w kamperze tak się wyśpisz Posta (...)

Zobacz pełny wpis »
Przychodzi ten moment kiedy zdecydowaliśmy się wynająć kampera, by pojechać na naszą wymarzoną podróż. Zastanawiamy się wtedy jakie są skorzystania z wypożyczalni kamperów. Szukamy informacji internecie i trafiamy na różne fora, blogi. Czujemy, że nasze marzenie o idealnej podróży zaczyna topnieć. Ale nie musi tak być. Zobaczmy dlaczego. (...)

Zobacz pełny wpis »
Im bliżej urlopu tym każdy zastanawia się gdzie i w jaki sposób spędzić wakacje z rodziną lub przyjaciółmi. Stawiasz na niezależność w trakcie wypoczynku. Jeśli tu trafiłeś oznacza to ze zastanawiasz się nad wynajmem kampera lub jego zakupem. Postaramy się pomóc Tobie podjąć dobrą decyzję.         Wynajem k (...)

Zobacz pełny wpis »
Europejska Karta Kempingowa / Camping Key Europe (CKE) czyli nasz kempingowy dowód osobisty. Obowiązkowa rzecz każdego kto podróżuje kamperem. Nie ma znaczenia czy poruszamy się po naszym kraju czy za granicą.         Europejska Karta Kempingowa Koszt roczny za posiadanie takiej karty to 16 euro czyli około 80 złotych. (...)

Zobacz pełny wpis »
Ornitolodzy zwracają się z prośbą do kierowców o zachowanie ostrożoności. Młode bociany, które uczą się latać stają się częstą ofiarą wypadków komunikacyjnych. Apel do kierwców na na celu zadbać o ich dobro ale też o bezpieczeństwo ptaków.   Na przełomie ostatnich dni coraz więcej młodych bocianów opuściło gnia (...)

Zobacz pełny wpis »