Jaminka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog aktywnedzieci.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-04-04
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Jaminka

Ilość gadżetów dziecięcych dostępnych na rynku jest zatrważająca. Wszystkie kuszą przeróżnymi obietnicami i reklamowane są jako niezbędne. Rodzice gubią się w tym gąszczu zastanawiając się, co naprawdę się przydaje, a zakup czego można sobie darować.   Co jest niezbędne? Według niektórych minimalistów nic nie jest potrzebn (...)

Zobacz pełny wpis »
Deskorolka fiszka to nazwa deskorolki, której kształt decku przypomina rybę. Ten typ deskorolki zupełnie nie nadaje się na robienie ćwiczeń w skate parkach, ponieważ jest to deskorolka o krótkim decku, bardzo zwrotna i lekka.   ZALETY FISZKI   Deskorolka fiszka jest doskonała do jazdy po miejskiej dżungli. Jest lekka, w każdej chwili można w (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzieci posiadają wyjątkową łatwość uczenia się. To co dorosłym zajmuje często długie tygodnie, w przypadku maluchów trwa o wiele krócej. Tak jest chociażby z nauką pływania czy jazdy na rowerze. Warto zatem jak najwcześniej nauczyć swoją pociechę jazdy na rowerku.   Jaki sprzęt wybrać dla dziecka? Wybór sprzętu nie jest sprawą pro (...)

Zobacz pełny wpis »
Coraz więcej osób decyduje się na używany wózek typu spacerówka parasolka. Dzieje się tak dlatego, że wózki te są stosowane dosyć krótko w życiu dziecka i na dodatek nie są one zbyt wytrzymałe.   Nie ma bez nich życia Wiele matek nie wyobraża sobie życia bez wózków parasolek, ponieważ sprawiają one, że każd (...)

Zobacz pełny wpis »