Jakuh007

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kubuś Stadnicki
Lokalizacja Głogów
Główny blog jakuh007.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-11-17
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jakuh007

W mojej klasie jest taka piekna dziewczyna. Ma na imię Benita. To imię mi się bardzo podoba. Ma długie, bląd włosy i niebieskie oczy (tak jak ja). Jęst bardzo fajna i mam u niej dużego plusa. Zawsze po lekcjach odprowadzam ją do domu albo idziemy i ona mi coś stawia albo ja jej coś stawiam. Raz w trzeciej klasie była tak zabawa i musiałem ją pocałować w policzek (sz (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam was bardzo serdecznie na moim blogu. Mam na imię Jakub i mam 11 latek. Niedługo będe miał urodzinki. Mój stan jest wolny ale mam taką jedną na oku. Mieszkam w Głogowie i uczęszczam do szkoły podstawowej nr 7. Mam siostrę Magdę, psa Notosa i rybkę Gomesa. Narazie nie mam gorszej oceny niż 3. W czwartej klasie byłem wzorowy a teraz mam też taką nadzieję. W nas (...)

Zobacz pełny wpis »
"BENITA" powiedziała mi że raczej nie chce ze mną chodzić. A wiecie przez kogo to sie stało???!!! Przez mojego kumpla. Powiedziałem mu że się zakochałem w Beni a on jak na złość zaczął z nią flirtować. A jeszcze przed tym flirtowaniem chciała ze mną chętnie chodzić. I co ja mam mu zrobić????????? Napiszcie w komentarzu!!! Plisss

Zobacz pełny wpis »
Moje stosunki z Benitą wzrastają. Może zakwitną?! Nie jestem pesymistą i jestem dobrej mysli. Mój kolega napisał koledze że... No właśnie. Napisał mu czy kochasz Benię a on odpisał Tak, kocham ją. Ale ja wiem że ona będzie ze mną chodziła...Baj. Napiszcie mi w komentarzu z kad mam ściągać szblony na bloga???

Zobacz pełny wpis »