Jakubkaminski

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog www-jkw.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-12-15
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jakubkaminski

Spinning – metoda sportowego i amatorskiego połowu ryb przy użyciu wędki, kołowrotka i sztucznej przynęty polegająca na naprzemiennym zarzucaniu jej i ściąganiu za pomocą wędziska i kołowrotka. Wędkarz może wykonywać także wabiące ruchy wędziskiem tak, aby ruch przynęty jak najbardziej przypominał ruch chorej, przestraszonej rybki. &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Wędkarstwo muchowe – jeden ze sposobów wędkowania, polegający na poławianiu ryb techniką z wykorzystaniem metod sztucznych na tzw. muszkę. Wędkarz (muszkarz), posługuje się wędką muchową, która jest zaopatrzona w kołowrotek muchowy oraz jeden z trzech rodzajów sznura, specjalnej linki.       (...)

Zobacz pełny wpis »
Wędkarstwo feederowe to metoda gruntowa, w której branie sygnalizuje cienka drgająca szczytówka. Charakterystycznym elementem zestawu feederowego jest koszyczek zanętowy mocowany na żyłce. Skuteczność tej metody polega na tym, że ryba zwabiona zanętą łatwiej wypatrzy Twoją przynętę – dzięki temu masz większe szanse na branie w miejscu o dużej presji wędkars (...)

Zobacz pełny wpis »