Jakubkal2006

Profil blogera.


jakubkal2006

Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog jakubkal2009.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-10-09
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jakubkal2006

Wybierz się w podróż do Malborka i jego okolic, śladami słynnej postaci wykreowanej przez Zbigniewa Nienackiego, w książce pt. „Pan Samochodzik i templariusze", opisującego przygody historyka sztuki – detektywa noszącego przezwisko Pan Samochodzik. Razem z nim, szukaj ukrytych skarbów templariuszy i bądź szybszy od państwa Petersenów. Wraz z Panem (...)

Zobacz pełny wpis »
Spędź wakacje w zamku Czocha w miejscowości Sucha, z książką Artura Pacuły - „Gdzie jest korona cara?". Podążaj krokami głównych bohaterów: Moniki, Ali, Igora i Mirasa, którzy wspólnie spędzają wakacje na obozie wspinaczkowym, we wspomnianym wcześniej zamku Czocha. Zwykły wyjazd okaże się pełną niesamowitych wrażeń przygodą. A wszystko to dzięki Bo (...)

Zobacz pełny wpis »
Aktywnie spędź swój wolny czas. Wybierz się do zamku Kamieniec w Korczynie i wraz z rodziną, bądź znajomymi, poznawaj i odgrywaj akcję opisaną przez Aleksandra Fredrę w książce pt. "Zemsta". Zobacz, gdzie dzień spędzali wiecznie skłóceni sąsiedzi, Cześnik i Rejent, a także sprawdź jak żył tchórzliwy Papkin. Wybierz się tam już dziś!       (...)

Zobacz pełny wpis »
Spędź wakacje, podążając ścieżką magicznego świata Harry’ego Pottera. Odwiedź zamek Hogward i jego okolice, takie jak wioska Hogsmeade. Zobacz, jak mieszkali Gryfoni, oraz Hagrid. Sprawdź, jak wyglądał plan zdjęciowy do filmu Harry’ego Pottera, a także wiele innych miejsc. Daj się oczarować! Tak jak mnie zaczarowały książki, o przygodach Harry’ego Pottera autorstw (...)

Zobacz pełny wpis »