Jakub-ignasiak

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog jakubbb.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-06-11
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jakub-ignasiak

W dzisiejszym wpisie porozmawiamy sobie o elektronarzędziach przydatnych dla elektryka. Poniżej przedstawiam spis elektronarzędzi. Młotowiertarka SDS-MAX: Młot wyburzeniowy:    Młotowiertarka SDS-PLUS 18V:  Wkrętarka 18V:    Szlifierka 18V:  Wiertarka SDS-PLUS:  Wkrętarka 14V:  Drukarka etykiet: (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszym wpisie opowiemy sobie trochę o miernikach służących do różnych pomiarów, napięć. Próbnik napięcia:   Multimetr:  Miernik cęgowy:  Miernik instalacji elektrycznych:  Miernik rezystancji uziemienia:   Szukacz par przewodów:  Miernik odległości:   Detektor:  To tyle z przydatnych (...)

Zobacz pełny wpis »
Elektronika - dziedzina techniki i nauki zajmująca się wytwarzaniem i przetwarzaniem sygnałów w postaci prądów i napięć elektrycznych lub pól elektromagnetycznych. Wykorzystywanie zjawisk oddziaływania pomiędzy ładunkami do przenoszenia informacji. Elektryka - zawód związany z montażem i naprawą instalacji elektrycznych oraz konserwacyjno (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj powiemy sobie o przydatnych narzędziach ręcznych dla elektryka. W kolejnych wpisach będę omawiał narzędzia pomiarowe, elektronarzędzia. Narzędzia ręczne: Szczypce proste Obcinaczki Kombinerki Śrubokręty Imbusy Bity Wiertła Wiertła SDS MAX/PLUS Zaciskarka "Praska" do tulejek Młotek Miarka Poziomica To chyba tyle, poniżej znajdziecie filmik z narzędziami przykła (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszym wpisie porozmawiamy sobie o narzędziach elektronika. Do głębszego wyjaśnienia zapraszam do filmu poniżej. Ma prawie 13minut, ale warto, ponieważ przekazywanej wiedzy jest naprawdę dużo.  (...)

Zobacz pełny wpis »