Jakniejatokto

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog jakniemytokto.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-04-09
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 360 dni temu

Najciekawsze wpisy Jakniejatokto

(...)

Zobacz pełny wpis »
,,Słyszysz mnie? Podobno wszystkich słyszysz a ja myślę, że to bzdety, wiesz? Jaki byłbyś nieludzki jakbyś słyszał każdego. A może słuchasz tylko jak się klęczy?Albo tylko w kościele? Wtedy ci otwiera się wybiórcze ucho. Tylko, że Mnie nigdy nie zabiorą do kościoła, bo nigdy o to nie poproszę...i nie uklęknę... Więc słuchaj mnie teraz.Proszę (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam zgromadzonych. Opowiem wam dzisiaj co mi się przydażyło w piątek 30 listopada. O godzinie 17:30 byłam odebrać koleżankę na dworcu z peronu 5. Oczywiście zanim znalazłam ten peron to zdążyłam obejśc cały dworzec z jakies 5 razy. Gdy znalazłam ten debilny peron 5 akurat podjechał pociąg. Przywitałam się z kol i ruszyłyśmy do mnie aby zostawiła rzeczy. Po (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochani, po ciężkim tygodniu szkoły w końcu wyszłam ze starą ekipą z gimnazjum. Niestety we wakacje kontakt nam sie strasznie popsół... wszystko wina pewnej szm**y. I dzisiaj pierwszy raz od miesięcy spotkaliśmy sie całym składem. Może nie jest już tak jak dawniej, ale wszystko idzie w dobrą strone. Pamietam jak w 3 gim każdy z nas miał swoje pseudo np. Traw (...)

Zobacz pełny wpis »
,, Za dużo krzyków Za mało spokoju  Chcę już odpocząć Pochowaj mnie w pokoju" ROXI (...)

Zobacz pełny wpis »
,, Jestem chamska i wredna by sie bronić. Jestem miła gdy ktoś się przede mną broni" ROXI (...)

Zobacz pełny wpis »
,,Za oknem tak ciepło a my wciąż dla siebie tacy CHŁODNI" ROXI (...)

Zobacz pełny wpis »
,, Kiedyś bałem się śmierci. Teraz boję się nieżycia. To różnica. Idziemy przez życie, planując przyszłość, ale czasami ta przyszłość nigdy nie nadchodzi..."  Neal Shusterman ,,Głębia Challengera"

Zobacz pełny wpis »
Siema, od dzisiaj na blogu będą pojawiały sie wiersz jaki i cytaty. Wiersze będa pisane przez moją najlepszą koleżankę pod pseudonimem Roxi. Mam nadzieje że zachwycą was one tak bardzo jak zachwycają mnie. 3majcie się❤

Zobacz pełny wpis »
,,Jeśli nie odważysz się teraz, to jesteś śmieciem i nigdy nie będziesz niczym innym, jak nędznym śmieciem" Astrid Lindgren ,,Bracia Lwie Serce" (...)

Zobacz pełny wpis »