Jablonek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog wykrywacze-klamstw.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-06-02
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Jablonek

  Urządzenia do wykrywania kłamstw – dla jednych czarna magia, science fiction i przyrząd o funkcjach i zdolnościach o nadprzyrodzonym charakterze. Dla innych ludzi natomiast, będące przydatnym w wielu sprawach narzędzie typu badawczego, pozwalające w znacznie lepszym zakresie poznawać i trafniej interpretować najrozmaitszego typu przesłanki, któ (...)

Zobacz pełny wpis »
    Tak samo dzisiejsze kino, jak i telewizja mogą zaserwować nam całą masę materiałów, które moglibyśmy zaklasyfikować do kategorii programów, filmów sensacyjnych czy kryminalnych. W pewnym stopniu, trend ten będzie zdawał egzamin od lat, i to na ogromną, światową skalę. Przez to zaś, kolejni producenci będą obecnie (...)

Zobacz pełny wpis »
  Bardzo wielu jednostkom, samo urządzenie to przywodzi na myśl skojarzenie z pewnością z najróżniejszego rodzaju filmami sensacyjnymi, o charakterze szpiegowskim oraz innymi, w których właściwie elementy gry psychologicznej, przesłuchań lub innego typu takich kontekstów, obecne są w silnym stopniu. Przyjrzyjmy się dokładniej, o co wła (...)

Zobacz pełny wpis »