J.lala

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko J.lala Pp
Lokalizacja Łódź
Główny blog jlala.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy J.lala

.... świat wcale nie jest taki do dupy jak mi się wydaje... bo na co tu nażekać : - w domu jest zajebiście, wychowaam rodziców cudnie, nawte nie podskakakują od 2 tygodni, albo to ja dorośleje.Brat znalazl wreszcie fajną laskę, mogę z nią porozmawiać, a nie lalka siedzi i obgryza paznokcie ( jak ta poprzednia ). Nina ( tak ma na imie ) w skali od 1 do 10 dostaje 8+ w (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś byl w sumie spoko dzionek, zaliczam go do tych normalnych ! Troszkę treningu , troszkę szkólki, troszkę schotów na przerwie, nic szczególnego. Gdyby nie jeden fakt, ta stara picka ( pani profesor od fizyki ) przylukal nas w kublu. W zasadzie nic dziwnwgo, ale znowu oni dostali opieprz, nie ja !  Bo oni mnie wciągają w to gówno, a ja jestem wlywową osobą ! Czy (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdalam, ale jazda i to za pierwszym podejściem ! Jestem Bogiem, uświadom to sobie, ty też możesz być Bogiem, wyobraź to sobie  ...... No dobrze, nie będę się już przechwalać. Teraz musze skombinować autko i w dorgę, gdzie oczy poniosą. Nic dla mnie szie nie liczy poza samochodami i trenningami, dziwne jak na tak mlodą osóbkę. I w dodatku jestem dziewczyną, (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobra w końcu trzeba cośik napisać , dla uspokojenia nerwów. Jestem wkurwiona jak diabli, jak dziki bąk na okręcie, zawsze siedzię gdzieś na czacie, ale to też wkurwia. Popaprańcy ! Byam na badaniach ogólnych i po co mi to byo ? przyrost masy mięśniowej jest 5 %, a to znaczy że kurwa znowu muszę ciężej trenować ! Do cholery ja już nie mam czasu , ani energii do (...)

Zobacz pełny wpis »
.....czyli jest ok. Mozna coś napisac o mojej bezprodyktywnej egzystencji, która z dnia na dzień wybleka z kolorytu  wakacyjnych miostek.. A szkoda , bo milo bylo byc natchnieniem dla niejednego supermena, który ubzural sobie w swojej przestronnej glówce, ambitny plan, porwania mnie na bezudną wyspę.... I tak dzień goni jak opentany za księżycem, az mamy 13. To data (...)

Zobacz pełny wpis »
mam dola w ten środowy wieczoreks, nic się nie dzieje. Mamoń znikl i nie ma co ciekawego poczytać, Prezes wyjechal, a K_p, chyba ma dosyć. I jeszcze ta Shrimp nie umie sie wylogować, bo caly czas wskakuje na jej strone. Przecież ja nie będę pisać !  wole malować. Do Mamonia , to bylo o wlamywaczu ...... (...)

Zobacz pełny wpis »
to nie bylo może odkrywcze, ale na pewno zastanawiajace... Swiat to jedna kupa, taka wielka i śmierdząca, najśmieszniejsze jest to że wszyscy się tu pchają. A po jaką cholere, ani widoczków, ani gęby rozpoznawalnej... oj,chyba mam dola egzystencjonalnego i jeszcze ta Shrimp... czy to dziecie nie potrafi sie bawić i sprzątać po sobie ????? (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, witam wszystkich w tym dziwnym świecie, waśnie zaożyam sobie bloga i czuje się Bogiem !. Ale co daje taki blog ? czy to pomaga wam rozwiązywać swoje problemy ? tzn. to tak jak pamiętnik, ale odpowiada i można  z kimś pogadać ? Chciabym tak ! Bo mnie mój dziennik już wkurza ! (...)

Zobacz pełny wpis »
nie wiem co jest grane, ale wszystko się rozjaśnio w mojej gólówce - zostaje wamywaczem ! (...)

Zobacz pełny wpis »
Tesknię za dobrym pomyslem, tesknię za dowcipem, tęsknię za Tobą (...)

Zobacz pełny wpis »