Izabelasocha

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Mława
Główny blog rasypsow.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-04-06
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Izabelasocha

Labrador retriever – rasa psów należąca do grupy psów aportujących, płochaczy i psów wodnych, zaklasyfikowana do sekcji psów aportujących. Typ wyżłowaty. Wygląd dokładny, wrzozec rasy:   Kończyny przednie: łopatki długie, ustawione ukośnie. Kończyny przednie o mocnym kośćcu, od łokcia do podłoża proste, (...)

Zobacz pełny wpis »
Owczarek Niemiecki-  jedna z ras psów należąca do grupy psów pasterskich. . Według klasyfikacji FCI podlega próbom pracy. Zaliczany do psów obronnych, typ wilkowaty. Wygląd: Sylwetka prawidłowo zbudowanego owczarka niemieckiego jest prostokątna, mocna i harmonijna. Pies ma prosty grzbiet z wysokim, wyraźnym kłębem (...)

Zobacz pełny wpis »
Pies nierasowy – pies, który nie jest zaliczany do żadnej z ras psów. Potocznie określany również jako „mieszaniec”, „wielorasowiec” lub „kundel”. Między mieszańcem (wielorasowcem) a kundlem istnieje wyraźne rozgraniczenie. Mieszaniec jest wynikiem skrzyżowania dwóch odrębnych ras. Może (...)

Zobacz pełny wpis »
Amstaff- Jedna z ras psów, należąca do grupy terierów, zaklasyfikowana do sekcji terierów w typie bull. Nie podlega próbom pracy. Budowa:Robi wrażenie psa o dużej sile w stosunku do swojego ciężaru i wzrostu. Jest to pies mocny, umięśniony, a zarazem zwinny, czujny na sygnały otoczenia. Jest zwarty, o niezbyt długich kończynach, nie podkasany. Cha (...)

Zobacz pełny wpis »
Doberman – rasa psa zaliczana do grupy pinczerów. Krajem pochodzenia tej rasy są Niemcy. Wygląd rasy: Sylwetka dobermana powinna być zbliżona do kwadratu (zwłaszcza u samca), szyja smukła i dobrze umięśniona.Głowa dobermana powinna być sucha, (brak luźnej skóry), oczy o kształcie migdała, ciemnych tęczówkach i żywym wyrazie, (...)

Zobacz pełny wpis »