Izabelaokroj

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog izabelaokroj.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-06-23
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Izabelaokroj

Hippeastrum, błędnie zwane amarylisem, to roślina cebulowa uprawiana najczęściej w doniczkach. Hippeastrum nadaje się do uprawy wieloletniej, pod warunkiem zachowania odpowiedniego dla niej rytmu życia.  Po kwitnieniu ścinamy przekwitnięte kwiatostany Hippeastrum, a roślinę uprawiamy jeszcze przez około pół roku, wtedy następuje silny w (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Was serdecznie. W dzisiejszym wpisie podam kilka rad dotyczących rośliny, która jest jedną z najchętniej kupowanych do naszego domu na Boże Narodzenie.   Poinsecja, znana w większości z nazwy potocznej "gwiazda betlejemska", wśród miłośników kaktusów "Wilczomlecz piękny". Z łaciny euphorbia pulcherrima.   A oto kilka cen (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam 😉 Dziś przychodzę do Was z pytaniem: jaką roślinkę kupiliście na Święta Bożego Narodzenia?🎄 Cyprysik? Konifiera? Amarylis? Zostaw odpowiedź w komentarzu lub we wiadomości na Fanpage (link na końcu), dzięki temu będzie mi łatwiej zweryfikować, którą z roślin powinnam opisać w pierwszej kolejności 🙈 Jeśli chodzi o Poinsecję (potoczni (...)

Zobacz pełny wpis »