Ispoz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łomża
Główny blog gamingowe.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-04-03
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Ispoz

Najciekawsze wpisy Ispoz

Najpotrzebniejsze urządzenia Prowadzisz gospodarstwo rolne? Zajmujesz się hodowlą zwierząt czy uprawą ziemi? Każdy z pewnością znajdzie tu odpowiedni temat dla siebie, natomiast w tym wpisie skupimy się na uprawie ziemi.Potrzeba sprzętu i parku maszynowego jest zależna od wielkości uprawianej ziemi, tego iloma hektarami dysponujemy i zarządzamy. Na pewno każde gospodarstwe wyposaż (...)

Zobacz pełny wpis »
Fotel gamingowy pod lupą Dotarł dziś do nas solidny pakunek w którym to znajdował się typowy fotel gamingowy, ładnie zapakowany, jeszcze ładniej wyglądający po rozpakowaniu. Od razu zabraliśmy się za montaż, a po 30 minutach mogliśmy zasiąść w nim po raz pierwszy. Chcemy podzielić się opinią na temat danego produktu. Przedstawić plusy i minusy. Porównać z innymi dost (...)

Zobacz pełny wpis »
Gra wszechczasów World of Warcraft czyli w skrócie WoW to komputerowa gra wideo w gatunku MMORPG. Dzieło należy do bardzo znanej firmy Blizzard Entertainment, która jest również wydawcą gier takich jak Diablo czy Warcraft. WoW zostało wyprodukowane i wypuszczone na świat w 2004 roku. Jest następcą wspomnianej wcześniej gry czyli Warcraft III The Frozen (...)

Zobacz pełny wpis »
Słowem wstępu Jest to nowy blog o tematyce gamingowej, tak więc na wstępie serdecznie witamy, cieszymy się, że do nas trafiliście, zapraszamy do dalszych obserwacji i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by poprowadzić blok jak najbardziej rzetelnie. Dziedzina jest szeroka, a pracy przed nami bardzo wiele. Nasze wpisy będą dotyczyły często recenzji gier wideo, testowania nowyc (...)

Zobacz pełny wpis »
Ukierunkowanie naszego bloga to gaming i pokrewne aspekty technologiczne. Wiedza, którą chcemy się dzielić i informacje to bardzo duże wyzwanie i ciężka praca, dlatego też posiłkujemy się najlepszymi. Do grona jednego z nich na pewno możemy zaliczyć portal dosprawdzenia.pl który sprawdza wszelkie informacje z sektora IT, gier wideo, wykonuje testy, obala mity, po (...)

Zobacz pełny wpis »