Ispoz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łomża
Główny blog gamingowe.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-04-03
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 16 dni temu

Blogi zarządzane przez Ispoz

Najciekawsze wpisy Ispoz

Fotel gamingowy pod lupą Dotarł dziś do nas solidny pakunek w którym to znajdował się typowy fotel gamingowy, ładnie zapakowany, jeszcze ładniej wyglądający po rozpakowaniu. Od razu zabraliśmy się za montaż, a po 30 minutach mogliśmy zasiąść w nim po raz pierwszy. Chcemy podzielić się opinią na temat danego produktu. Przedstawić plusy i minusy. Por&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Gra wszechczasów World of Warcraft czyli w skrócie WoW to komputerowa gra wideo w gatunku MMORPG. Dzieło należy do bardzo znanej firmy Blizzard Entertainment, która jest również wydawcą gier takich jak Diablo czy Warcraft. WoW zostało wyprodukowane i wypuszczone na świat w 2004 roku. Jest następcą wspomnianej wcześniej gry czyli Warcraft III Th (...)

Zobacz pełny wpis »
Słowem wstępu Jest to nowy blog o tematyce gamingowej, tak więc na wstępie serdecznie witamy, cieszymy się, że do nas trafiliście, zapraszamy do dalszych obserwacji i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by poprowadzić blok jak najbardziej rzetelnie. Dziedzina jest szeroka, a pracy przed nami bardzo wiele. Nasze wpisy będą dotyczyły często recenzji gier wideo, (...)

Zobacz pełny wpis »