Iro1980

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wałcz
Główny blog wyjazdy-podroze.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-01-27
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Iro1980

Pewnego razy przyszedł mi do głowy pomysł żeby wybrać się w pierwszą samodzielna podróż za granicę. Nie miałem zbyt duzo pieniędzy więc postanowiłem pojechać w północne części Niemiec. Busy do Niemiec zabrały mnie wprost nad same morze. Lubie morze dlatedo pojechałem właśnie tam żeby zobaczyc jak wyglądaja tamtejsze plaże. Podróż min (...)

Zobacz pełny wpis »
Rozpocząłem swoja przygodę  z pracą. Otworzyłem punkt w którym naprawiałem i serwisowałem sprzęt komputerowy. Jako, że nie miałem nikogo do pomocy i interes słabo sie kręcił postanowiłem zareklamować się. Zareklamowałem się następująco naprawa komputerów Toruń. Po tym jak usłyszano o moim punkcie napraw biznes zacząął sie pomału rozkr (...)

Zobacz pełny wpis »
Postanowiłem rozszerzyć moje usługi i zacząłem naprawiać iphone'y. jak wiadonmo mój punkt mieści się w Toruniu. Serwis iphone Toruń  jest dla mnie ważnym źródłem dochodu, bez niego nie wiem czy miałbym sie z czego utrzymać. Moje plany związane z zwiększeniem dochodu były dośc dobre. Założyłem, że mój dochód zwiększy sie (...)

Zobacz pełny wpis »
Przyszła kolej na zmianę rodzaju świadczonych usług. Postanowiłem, że spróbuję swoich sił w "usługi graficzne Drezdenko". Na początku nie bardzo wiedziałem co mam robić ale juz po kilku dniach zorientowałem się  co trzeba i co jest potrzebne. Tworzyłem materiały promocyjne i reklamowe. Z dnia na dzień miałem coraz więcej zleceń oraz klie (...)

Zobacz pełny wpis »
Wracając do moich wcześniejszych działalności to musze powiedzieć, że nie wszystko jest jeszcze załatwione i zakończone. Teraz musze spłacić kredyt ale nie wiem skąd zwiąść na to pieniądze. WIększośc moich oszczedności przeznaczyłem na szkołę i samochód. Niestety groziło mi widmo komornika. Komornik, który kilka dni później zapukał do (...)

Zobacz pełny wpis »
Po przyjeździe nowo wypożyczonym samochodem i wejściu do mieszkania zauważyłem wodę. Okazało się, że moje mieszkanie zostało zalane, powodem tego było pęknięcie rury. Musiałem zakręcić główny zawór wody i wezwać hydraulika. Hydraulik Warszawa szybko przyjechał na miejsce i juz po chwili zajął się naprawą uszkodzonej rury. cała naprawa t (...)

Zobacz pełny wpis »
Okazało się, że musiałem sprzedać sklep. Byłem podłamany ponieważ nie wiedziałem za bardzo z czego sie utzrymam. Z pomoca przyszedł sąsiad, który powiedział żebym zaczął sprzedawac przyczepy towarowe. Na początku byłem sceptyczny. Po wyliczeniu wszystkich za i przeciw postanowiłem spróbowac. Na początek zakupiłem kilka różnych modeli prz (...)

Zobacz pełny wpis »
Po zakończeniu nauki w szkole językowej postanowiłem  wypożyczyc samochód.  Pojechałem do Warszawy gdzie jest dużo wypożyczalni aut zatem jest w czym wybierać. Auta potrzebowałem na miesiąc. Pełen zapału i troche podekscytowany udałem się tam pociągiem. Na miejscu długo szukałem firmy, która wunajmuje auta. W końcu znalazłem. Wypożycza (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejną podróż zaplanowałem na jesień.  Nie była to może zbyt dobra pora na zwiedzanie ale jesienia na południu Niemiec jest ładnie. Zawiozły mnie tam busy do Niemiec  ponieważ cenię sobie komfort podróżowania.  bilet nie był wcale taki drogi co pozwoliło na zwiedzanie dodatkowych atrakcji. Pojechałem do ośrodka wypoczynkowego nieopoa (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewnego dnia postanowiłem pójśc na szkolenie. Było to szkolenie pod tytułem " Poznajemy swoje zdolności interpersonalne". "Szkolenie Opole" potrzebne mnie było po to aby poznac i udoskonalić swoje zdolności interpersonalne. Odbyło się w Opolu w pięknym kompleksie. W czasie szkolenia były robione przerwy w tym przerwa na posiłek. Katering w (...)

Zobacz pełny wpis »