Irena_irena

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Martyna Chwialkowska
Lokalizacja Zduńska Wola
Główny blog irena-irena.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-08-23
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Irena_irena

To bardzo mily obowązek i dzięki temu obowiązkiem być przestaje, gdyż przeradza sie w wielką przyjemność, dając radość innym, przekazując im symbol, dając świadectwo tego, iż się o nich pamięta, a jednocześnie jest próbą i wyzwaniem. Bo przecież zawsze możesz nieprzyjść, zawieść tych z którymi byleś umówiony i tym bardziej tych, do których szedleś. Lecz jeśli nie zabraklo cie na te (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak ten kolor bedzie dziś najodpowiedniejszy. A dlaczego! Ponieważ chce napisać kilka slów o mojej wspanialej drużynie! No ale co do KOLIBERKÓW  ma tenże kolor? Otóż ma bardzo wiele! Bo poprostu KOLIBERKI RZĄDZĄ!!!, jak by to powiedzial Franek.I wogóle są THE BEST!!! mimo ze nie lubie tego slowa. I poprostu baja mi tyle sily jak malo kto potrafi mi dać, czasem zdarza sie, ze p (...)

Zobacz pełny wpis »
Taki pomarańczowy mam dziś nastrój. I pewnie nic oryginalnego tu dzis nie napiszę. A więc początek również oryginalny być nie może...Tak, udao mi się zaożyć bloga! Nawet nie sprawio to większych trudności mojemu talentowi internetowo-technicznemu, bo nieco techniki i Martynka się gubi, ale jednak chyba nie jest tak ze mną do końca źle. Jak na pierwszy raz to juz mi chyba wysta (...)

Zobacz pełny wpis »