Internet_of_world

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kowary
Główny blog mlodziezwsieci1312.blogi.pl »
Data urodzenia 2008-11-19
Wiek 16 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Internet_of_world

Coraz więcej osób prowadzi aktywną działalność w sieci. Social media, blogi czy inne ogólnodostępne platformy są pełne informacji o życiu prywatnym internautów. Dzielą się nimi zarówno celebryci, politycy, jak i osoby prywatne, które nie są znane z pierwszych stron gazet czy szklanych ekranów. Umieszczenie w sieci informacji o sobie i swoim (...)

Zobacz pełny wpis »
  Regulamin internetu Podczas kożystania z internetu, należy przestrzegać pewnych zasad: 1. Nie hejtuj – wypowiadaj się z szacunkiem. Hejt, inaczej mowa nienawiści, to bardzo szkodliwe zjawisko w Internecie. Oznacza obraźliwe i agresywne wypowiedzi skierowane przeciw konkretnej osobie lub grupie. Hejtem może być więc rasistowski komentarz lub personalny atak na opone (...)

Zobacz pełny wpis »
Zagrożenia w Internecie. Jak ochronić komputer przed wirusami? Jakie zagrożenia czyhają w sieci? Skala zagrożenia, z którą musi zmagać się przeciętny internauta jest coraz większa. Aby uświadomić sobie, jak ważne są zabezpieczenia przed cyberatakami, przyjrzyjmy się statystykom. W 1994 roku odnotowywano średnio 1 nowy wirus na godzinę. 2006 rok to 1 nowy wirus na minutę, r (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak się uchronić przed uzależnieniem od urządzeń mobilnych? zależnienie od urządzeń elektronicznych (telefonu, smartfonu, tabletu, komputera) rozszerza się wraz z dostępnością do tego typu sprzętu. Już od najmłodszych lat dzieci uczone są obsługi telefonu, umiejętności włączania bajek w tablecie itp. Nadmierne korzystanie z urządzeń mobilnych jest niekorzystne dla funkcjonowania p (...)

Zobacz pełny wpis »
Drodzy czytelnicy... Nasz profil będzie przedstawiał funkcjonowanie w internecie, będziemy wstawiać posty dotyczące korzystaniem przez młodzież z urządzeń cyfrowych oraz ich udziału w mediach społecznościowych. Jesteśmy przekonani, że zainteresuje was nasze konto i nauczy zasad internetu :D (...)

Zobacz pełny wpis »