Instrumentalista

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Birmingham
Główny blog who-i-am.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-02-13
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Instrumentalista

 Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić,  żebym mógł dać Ci to co chcę Ci dawać  i dostać to od Ciebie.  Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć, że  mówię Ci co chcesz usłyszeć i mówię to dla Ciebie!  Tak mocno chciałem Twoich oczu, Twojej skóry,  tak bardzo chciałe (...)

Zobacz pełny wpis »
 Życie znowu mnie zdradziło, Przyznaję, że niektóre rzeczy nigdy się nie zmienią. Pozwoliłem twoim malutkim myślom powiększyć moje cierpienie, i pozostawiło mi to chemiczne uzależnienie od rozsądku. Tak, spadam... Ile jeszcze zanim uderzę w ziemię? Nie mogę ci powiedzieć dlaczego jestem załamany. Czy zastanawiałaś się dlaczego wol (...)

Zobacz pełny wpis »
 Samotny w tym upiornym mieście, Kołyszące się latarnie, wiszące strzępy kabli telefonicznych, W przenikliwym chłodzie, Odebrała mi serce, myśle, że duszę też. Uciekam w świetle księżyca..byle dalej od rzezi palącego Słońca... Wiedziony amokiem bez litości znów bym to zrobił... Otwórz swe oczy, tylko o to proszę... Czy m (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy kiedykolwiek myślałeś że to już koniec? Czy kiedykolwiek miałeś wszystkiego dość? Czy kiedykolwiek chciałeś skoczyć, spaść, zejść na samo dno? O czym wtedy myślałeś? Ja zawsze myślę o niej... mam cholerne szczęście i zaszczyt że ją mam; gdy spadam w dół ona ciągnie mnie ku górze, a gdy tam już jestem to robi wszystko żebym nie spad (...)

Zobacz pełny wpis »
 Chcę sie zapomnieć dzisiejszej nocy,tak pijany, że nie chcę wytrzeźwieć,by stawić czoło stracie, dobrej rzeczy,(miłości) którą znalazłem (przy tobie)...  Wiesz, że byłaś w moim, sercu od początku ale... demon i ja byliśmy najlepszymi przyjaciółmi od zawsze...* *mój dzisiejszy demon to : zniechęce (...)

Zobacz pełny wpis »
bo w nocy nadchodzi mrok... ciemność ogarnia miasto,ulice,pokój, mój umysł , myślę i postępuje wtedy głupio... ale później nastaje dzień, słońce przebija się przez mrok, przez zasłony, budzi... i wiem że chcę żyć dla Ciebie bo ty jesteś moim osobistym światełkiem... oczkiem w głowie... prywatną heroiną...   Bo w oczach t (...)

Zobacz pełny wpis »
a czasami spadasz na samo dno swojej psychiki i widzisz cały brud życia.... jeden ruch i koniec, nic nie czujesz, niczym się nie przyjmujesz... po prostu ... nie ma Cię...  Czy tego chcemy, czy nie, samobójstwo jest „awansem” - dureń zadający sobie śmierć przestaje być durniem. Awansem?- dla mnie jest przegraną... przegrałe (...)

Zobacz pełny wpis »