Inkub1986

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog tutkej.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-10-05
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Inkub1986

0. Inwokacja. Ja to musze byc wybrancem. Pechowiec to pechowiec, ale nie przeadzajmy z taka iloscia szamba. Mniej wiecej po kolei.   1. Wojsko Polskie.Malo psychotyczne, bo chodzi tylko o dezercje, ktora podcina skrzydla i wiare w swoje mozliwosci z powodu ucieczki. Zazylem 15 Depakine, ktore wydalilem, wiec nie ma mowy o samobojstwie. Nie pilem wodki z kolegami i pochwalile (...)

Zobacz pełny wpis »
Krzysztof Tutkej urodził się w nowym mieście w Polsce zrobionym na próbę, tzw. innowacyjne rozwiązanie o nazwie Nowe Miasto Polskie. Powstało za Koszalinem w Zachodniopomorskiem. Krzysio miał to szczęście, że posiadał siostrę, w zasadzie to półsiostrę, czyli siostrę przyrodnią. Gdy Krzyś szedł do swej pierwszej pracy jako tramwajarz, ona kończyła 16 lat. Wracając do miasta, zostało (...)

Zobacz pełny wpis »
Rosja nigdy nie napadła na Ukrainę. To się nie wydarzyło. Zamiast tego doszło do nieoczekiwanego wypowiedzenia wojny przez Rosję nie komu innemu jak Finlandii. Tak. Pragnienie zemsty za przegraną kampanię na ich terenach w czasie II wojny światowej było tak duże w sercu Putina i narodu poradziecko-sowieckiego, że zachciało im się wojenki z bardzo silnym zresztą gospodarczo jak i mi (...)

Zobacz pełny wpis »
Uwaga! Nudny wstęp o życiu doczesnym! Aldona skończyła finanse i bankowość w Sopocie, ale wylądowała na kasie w Lidlu z braku pracy. Tkwiła tam kilka lat. Poznawała w tym czasie Trójmiasto. A pochodziła z Bydgoszczy. W wieku 28 lat potrzebowała zmian. Praca w markecie nie należała do łatwych. Trzeba było swoje się nabiegać. Razem ze swoją 2 lata młodszą przyjaciółką L (...)

Zobacz pełny wpis »
Urodził się w Perth w Australii. To jedno z tych miejsc na kontynenecie wolnych od węży, tarantul, kątników i innych wesołków ze świata natury, Klimat raczej umiarkowany. Blisko do oceanu. Przyjemnie. Tym przyjemniej, gdy dowiadujesz się, że jesteś Josh i wychowuje cię rodzina McAngel'ów, tych McAngełow, potentatów w hotelarstwie i wypożyczalni samochod& (...)

Zobacz pełny wpis »
Jarek zapisał się do ABW, czyli Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, dawnego Urzędu Ochrony Państwa po tym, jak przeżył najtrudniejszą przygodę w swoim życiu zarobkowym. Mianowicie za namową znajomej, która grała we francuskim cyrku w orkiestrze na skrzypcach, poszedł do odnogi tego cyrku, do objazdowej wystawy dinozaurów. Cyganie, którzy go ją prowadzili nie b (...)

Zobacz pełny wpis »
Na początku był biały obłok w czarnej nicości. Z obłoku wyszła żółta kula podobna do Słońca. Tylko bardzo mała. Obudził się na niej dorosły człowiek bez płci jak manekin. Człowiek podniósł swe ręce i zaczął budować myślą. W ogarniającej go zewsząd bieli zbudował domek jednorodzinny z ogrodem pełnym nie dużych drzew, krzewów oraz kwiatów. Koło domku przechodził strumyk i wybrukowany (...)

Zobacz pełny wpis »
Bądź miły, ale pamiętaj o asertywności. Pierwszy człowiek był Bogiem bez płci, stąd studia gender i manekiny. Chcesz być fajny. Zacznij czytać. Każda książka to fiu bździu, ale brzmi lepiej, niż "obejrzałem serial". Dziwka sypia z wieloma facetami. A kto sypia z dziwkami? Producent dziwek. Upojny długodystansowy seks kończy się na więzieniu za alimenty. Jak nie zachorować na ra (...)

Zobacz pełny wpis »
Daj człowiekowi rybę, będzie jadł przez jeden dzień. Naucz człowieka łowić ryby, będzie jadł przez całe życie. Daj człowiekowi religię, umrze modląc się o rybę.

Zobacz pełny wpis »
Nic nie jest sztuczne. Nawet plastik pochodzi od soli lub ropy. Dobre myśli to dobre życie. Złe myśli to pikantne życie. (...)

Zobacz pełny wpis »