Imprezowicz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog karnawalowo.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-08-09
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Imprezowicz

Dzieci uwielbiają bale przebierańców i zabawy karnawałowe, kiedy to mogą przez jeden wieczór stać się jakąś ciekawą postacią, przebrać się za superbohatera, którego podziwiają za odwagę i siłę. Niestety nie wszyscy rodzice wizję zbliżającego się balu przebierańców witają z taką samą radością. Najczęściej trochę się stresuj (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciekawe stroje karnawałowe dla dzieci mogą służyć również ich edukacji. Organizowane w szkołach i przedszkolach bale przebierańców mogą mieć swoją tematykę. Warzywa i owoce to temat barwny i ciekawy. Dzieci mogą świetnie się bawić przy piosenkach tematycznych, które mogą ich wiele nauczyć.    Nauka poprzez zabawę - stroje karnaw (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy zwykle z niecierpliwością czeka na fajną imprezę w karnawale, ale jak już przyjdzie co do czego, to nawet na tą przebieraną idzie w zwykłym stroju. Niektóre osoby czasami wezmą ze sobą jakiś gadżet, żeby nie było, że totalnie zlekceważyły zasady imprezy. A może w tym roku warto zmienić trochę podejście do tego tematu? Przecież zorganizowanie ci (...)

Zobacz pełny wpis »
W okresie karnawału bawią się nie tylko dorośli, ale również dzieci. Barwne stroje i huczne imprezy są dla najmłodszych niezwykle interesujące. Na ten okres warto kupić lub wypożyczyć strój karnawałowy, który dodatkowo zwiększy atrakcyjność zabawy dla dziecka.   Kiedy kupić strój karnawalowy?   Stroje karnawałowe war (...)

Zobacz pełny wpis »