Imblog

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog intencjemszalne.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-01-01
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Imblog

Dzisiaj mija 15 rocznica śmierci mojego dawnego księdza proboszcza, księdza Jacka. Skłoniło mnie to do refleksji nad życiem, jego sensem i celem. Powiem szczerze, że bardzo wiele mu zawdzięczam. To on ukształtował moją wiarę i pomógł mi ją rozwinąć, szczególnie w początkowym etapie. Jako nastolatka byłam bardzo zagubiona i często popadałam w depresję ale odkąd zaczęła (...)

Zobacz pełny wpis »
Mikołaj, nasz kochany ma już 2 latka i zabieraliśmy się za organizację imprezy urodzinowej dla niego. Będzie to kameralna impreza dla najbliższych, w jakiejś niedrogiej restauracji koło Krakowa. Najważniejsze dla nas jest to żeby było miejsce do zabawy dla dzieci oraz pyszne jedzenie. Wszystkich gości będzie mniej więcej 10 osób.  Chicelibyśmy rozpocząć to wydarzenie m (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, dzisiaj którtko. Wklejam tylko kilka linków do zaprzyjaźnionych stron, gorąco polecam blog od koleżanki Ani oraz stronę od rodziny. Z tego co widzę nowe wpisy pojawiają się tam dość często. (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam was kochani na moim blogu. Mam nadzieję że wpisy które będę tworzyć przypadną wam do gustu i będzienie tutaj często zaglądać

Zobacz pełny wpis »