Il_gladiatore

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Marek Sadecki
Lokalizacja Tarnów
Główny blog il-gladiatore.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Il_gladiatore

Czwarta notka. Chciałoby się napisać "ależ ten czas leci", jednak patrząc na wszystko z dłuższej perspektywy...Czas leci wolno, zdecydowanie zbyt wolno. Otwarcie przyznam, że w jesiennych wyobrach parlamentarnych i prezydenckich, sympatyzowałem z niepopieranymi przez wielu, braćmi Kaczyńskimi. Symatyzowałem ja, sympatyzował zaścianek, analfabeci, pijacy i dewotki, poprostu ca (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszy listopada, dzień Wszystkich Świętych. Dla nas, Polaków, to głównie czas odwiedzania cmentarzy, zapalania zniczy i modlitw nad grobami bliskich. To czas zadumy i refleksji nad dotychczasowym, jak i przyszłym życiem. Czas, w którym szczerze potrafimy oddać cześć zmarłym i pojednać się nawet z największym wrogiem. Chciałbym w to wierzyć. Odkąd s (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj stała się rzecz straszna. Po niespełna dwóch latach usłużnej pracy, do wieczności odszedł mój wspaniały, srebrny, przenośny, i jakżesz odanny mi GRAJ. Przyczyna zgonu: przydzwonowanie w łazience o twarde płytki. Śmierć na miejscu na wskutek odniesionych obrażeń. Obrazowo powiem, że upadków ten znamienity sprzęt audio-VIDEO (można było używać wyświetlacza jako latarki w nocy (...)

Zobacz pełny wpis »
A jak wiadomo, początki bywają trudne ;) Pomysł na założenie bloga zrodził się w głowie il gladiatore (czyli mojej) w nocy z 24 na 25 października. Niestety pamięć człowieka (a już zwłaszcza gladiatora ;p) bywa krótka, więc nie potrafie w tej chwilii powiedzieć co DOKŁADNIE było przyczyną tej obłędnej myśli :) Jakby jednak na to nie spojrzeć, moge zarzucić kolejnym (...)

Zobacz pełny wpis »
wszystko było mi obojętne moje życie płynęło zwolnionym tempem Ostatnimi czasy, w dziwny wręcz sposób zacząłem utożsamiać się z tymi dwoma wersami. Dla niezorientowanych (czyli zapewne dla wszystkich z wyjątkiem mnie :P), słowa te pochodzą z piosenki "Proste" TEDEusza i mówią o mojej obecnej (bądź jak też kto woli - teraźniejszej) sytuacji. Co w całej&n (...)

Zobacz pełny wpis »