Igrexvlog

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lubartów
Główny blog kamerzystafanclub.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-03-15
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 187 dni temu

Najciekawsze wpisy Igrexvlog

Kamerzysta i L pro prowadzą beef  Producent i Youtuber rozwiązują konflikt na bicie. L-Pro i Kamerzysta Beef MC Omena z Kulą, MC Adiego z Tigerem Bonzo i… L-Pro z Kamerzystą. Ten ostatni dopiero się rozkręca. Youtuber i producent chwycili za mikrofon i starają się zainteresować swoim konfliktem słuchaczy. A może chcą się tylko wypr (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam na moim blogu na którym będe wrzucać posty o kamerzyście (Łukaszu Wawrzyniaku)   Kim jest kamerzysta Kruszwila? Takie pytanie zapewne zadaje sobie wiele osób, które na bieżąco przygląda się Polskiej scenie YouTube. Postać, która początkowo miała jedynie marginalny charakter, nagle wyrosła na jedną z czołowych osobistości c (...)

Zobacz pełny wpis »
1.Tatuarz Kamerzysta od niedawna przestał ukrywać tatuarz na prawej ręce który jest idętyczny od tatuaża Łukasza wawrzyniaka Kamerzysta: Łukasz wawrzyniak: 2.głos Kamerzysta i Łukasz Wawrzyniak mają identyczny głos Kamerzysta:   Łukasz Wawrzyniak: Kamerzysta:   3.rana na palcu Kamerzysta i Łukasz Wawrzyniak na swoich zdięciach miel (...)

Zobacz pełny wpis »
cześć, na instagramie Łukasza Wawrzyniaka na jednym zdięciu widoczny z daleka na balkonie jest widoczny worek kamerzysty Można też wspomnieć o tym że kamerzysta ma (miał) drame z L PRO który na swoim dissie powiedział "Dobra Wawrzyniak" LINK DO DISSU:https://www.youtube.com/watch?v=aXAGYhgLmZQ   (...)

Zobacz pełny wpis »