Igraszka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Beata Wodejko
Główny blog igraszka.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-07-24
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Igraszka

Wspolnie z koleżankami zalożyysmy organizacje pod nazwą AWB.nasza dziaalność sie rozwija w szybkim tempie!!!!!!!!!!!! AWB to skrót:Antyklub Weroniki B.nie lubimy jej bo : -jest zarozumiala -uważa sie za pempek świata -myśli ze jest gwazdą - wyzywa wszystkich,ktorzy mysla inaczej -wozi sie -jest blondynka-to fakt uwaza,ze chlopacy ja lubia ale tak nie jest   (...)

Zobacz pełny wpis »
cześć!Więc zaczynam pisanie swojego bloga!Ok. Mam 14 lat.Po byciu w dzieciństwie "bonczunem"(grubaskiem)staam się calkiem odjechaną dziewuchą.Wszystko,co będzie się dzialo w moim życiu spróbuję napisać, ale nie wiem, czy wszystko bede chciala.                  kissssssssssy   (...)

Zobacz pełny wpis »
echsrayuuicgheiolzlpa; echhhh......dzisiajszy dzień nie wyróżnial sie niczym szczególnym.Oprocz tego, ze z moimi superkumpelami(musze o nich wspomnieć:Gosia C. i Paula P.)stalyśmy godzinę na mrozie i plotkowayśmy....nic nowego.Doszlyśmy do wniosku, ze mamy chyba jedną z najgorszych klas in the all world!do tego wnoisku moglyśmy dojsc wczesniej!!! (...)

Zobacz pełny wpis »