Igorgorski

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Judyty
Główny blog wakacjeuigorka.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-05-05
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Igorgorski

  Kolejnym ciekawym obiektem jest Stare Miasto w Gdańsku. Stare Miasto uzyskało lokację miejską w 1236 roku, ponowne nadanie praw miejskich przed 1263 rokiem, zdegradowane w 1308 roku. Stare Miasto znajduje się w północnej części dzielnicy Śródmieście. Graniczy z osiedlami administracyjnymi: Aniołki&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
  Wpaniałym miastem jest Gdynia, a także Port który się w niej znajduje. handlowy port morski nad Zatoką Gdańską, w woj. pomorskim w Gdyni, położony na Pobrzeżu Kaszubskim. Jest trzecim co do wielkości portem morskim w Polsce (po Gdańsku i Szczecinie).                &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Polska jest pięknym krajem. Dziś postaram sie przedstawić atrakcje turystyczne które moim zdaniem warto odwiedzić. Jest wiele różnych, wspaniałych miejsc których warto zwiedzić między innymi miejsca takie jak Molo w Sopocie, Stare Miasto w Gdańsku, Hel, Latarnia w Krynicy Morskiej i Port Handlowy w Gdyni. Pięknym miejscem wartym odwiedzenia jest Molo w Sopocie (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych jest Latarnia Morska w Krynicy Morskiej. Znajduje się tu jedna z jedenastu stacji brzegowych na polskim wybrzeżu systemu AIS-PL projektu HELCOM, który umożliwia automatyczne monitorowanie ruchu statków w strefie przybrzeżnej. Antena stacji w Krynicy Morskiej ma wysokość 53 m n.p.m. Pierwsza latarnia zos (...)

Zobacz pełny wpis »
  Miejscem równie pięknym jak Molo w Sopocie jest Hel. Znsajduje się w województwie pomorskim, w powiecie puckim, położone na cyplu Mierzei Helskiej nad Morzem Bałtyckim. Ośrodek turystyczny i kąpielisko nadmorskie, ośrodek rybołówstwa, garnizon Marynarki Wojennej z portem wojennym. Port morski Hel m (...)

Zobacz pełny wpis »