Igakocinska

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zabrze
Główny blog ola-iga-lena-1.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-06-04
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Igakocinska

Szybkie fakty: 90% dzieci poniżej drugiego roku życia ogląda jakiś rodzaj mediów elektronicznych Dzieci do 2 roku życia oglądają średnio 1-2 godziny telewizji dziennie. Jedna trzecia dzieci ma telewizor w sypialni w wieku 3 lat. 39% rodziców małych dzieci potwierdza, że telewizor jest w ich domach włączony, przez co najmniej 6 godzin dziennie! Coraz więcej szk& (...)

Zobacz pełny wpis »
Telefony komórkowe są źródłem promieniowania elektromagnetycznego, które negatywnie wpływa na ciało człowieka. Naukowcy ze Szwajcarii przebadali setki nastolatków często korzystających ze swoich smartfonów. Jak się okazało, rozmawianie przez telefon negatywnie wpływa na ośrodki w mózgu odpowiedzialne za pamięć. Gwałtowny rozwój tech (...)

Zobacz pełny wpis »
ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TELEFONU KOMÓRKOWEGO CZYLI KRÓTKO O TYM, JAKIE SĄ KORZYŚCI ZE ŚWIADOMEGO WYŁĄCZENIA WŁASNEGO SMARTFOna 15. lipca – zgodnie z kalendarzem świąt nietypowych – obchodzimy Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego. Większość nietypowych świąt rodzi się bądź to z naturalnych potrzeb człowieka (wynikających z braku lub z nadmiaru c (...)

Zobacz pełny wpis »
         Bez smartfona można żyć, ale... Pora na nieco spóźnione podsumowanie tygodnia bez smartfona, które kończy akcję detoks. Pewnie niektórym trudno w to uwierzyć, ale bez smartfona można żyć! Tylko po co się męczyć…        Nie jestem uzależniony Od kilku lat stale korzystam ze smartfonów z do (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach komputer ułatwia nam prace.Dzieki przeroznym programom mozemy w szybki i prosty sposob wykonac obliczenia,prezentacje itp.  Może byc forma rozrywki , a takze niezbednym zrodlem wiedzy . Moze byc takze narzedziem komunikacji.dziś dla wielu ludzi komputer to podstawa normalnego funkcjonowania. Komputer jest bardzo potrzebny do nauki zd (...)

Zobacz pełny wpis »
Uzależnienie od portali społecznościowych stanowi rodzaj zależności behawioralnej. Oznacza to, że nałóg od mediów społecznościowych wiąże się z patologicznymi zachowaniami. Zachowanie stanowi patologiczną relację między określonym zachowaniem lub doświadczeniem, które zmienia nastrój i ma patologiczne konsekwencje w życiu konkretnej osoby uzależnionej. (...)

Zobacz pełny wpis »