Iamelectric

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Miszkowice
Główny blog iamelectricdomaszczyn.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-11-18
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 288 dni temu

Najciekawsze wpisy Iamelectric

Iamelectric to stosunkowo młody sklep z skuterami elektrycznymi zajmujący się sprzedażą i dystrybucją skuterów oraz hulajnóg elektrycznych. Po kilkunastu miesiącach oczekiwania przerosły nas samych zapotrzebowanie oraz zainteresowanie pojazdami elektrycznymi osiągnęło bardzo szybki wzrost. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje skuterów el (...)

Zobacz pełny wpis »
Żyjemy w czasach ciagłego rozwoju, w czasach powstawania start upów, które mają za zadanie ułątwić nasze życie oraz usprawnić procesy technologiczne. Jednkaże istnieją rozwiązania lub produktu, które potrzebują zdecydowanie więcej czasu, takim produktem zdecydowanie są skutery elektryczne.      Nie jest tajemnicą fakt, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Iamelectric to sklep internetowy sprzedający skutery elektryczneoraz hulajnogi elektryczne. Strona o nas ma krótko przybliżyć naszym klienta drogę oraz ilość kilometrów, jakie pokonujemy aby dotrzeć do odbiorców, dostrzegających jak i my potencjał w skuterach elektrycznych. Choć rynek jest trudno to z całego serca wierzymy, że wyposa (...)

Zobacz pełny wpis »
Elektromobilość w Polsce przeżywa pierwsze życie. Nie wątpliwie łączy się to z czymś nowym dla ludzi, z czymś co daleje niesamowitą frajde z użytkowywania. Wrocławskie Limy sprawiły, że ludzie byli wstanie wydać 10 zł i zobaczyć jak jeździ się na elektrycznych hulajnogach. Ale czy pózniejsza faktycznie sharing pojazdów elektrycznych jest opłacalny (...)

Zobacz pełny wpis »
Do skuterów elektryczych przekonywałem się bardzo długo, ale w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że taki skuter może być czymś bardzo fajnym.Po pierwsze bardzo małe koszty użytkowywania, no bo ile zapłacimy za przejechanie 100 km, 5 zł? W samochodach spalinowych nie było by praktycznie takiej możliwości. Po drugie... Cisza, jezdziłem kiedyś skuterem spa (...)

Zobacz pełny wpis »
Motoryzacja obecnie zmienia się w zawrotnym tępie, samochody stają się naszym drugim domem. Komputery pokładowe dbają o nasze bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Jednakże świat motoryzacji zmienia się na tyle dynamicznie, że jeszcze kilka lat temu samochód o napędzie diesel bym bardzo popularny. Dziś diesel dostaje przysłowiowe baty, rząd planuje (...)

Zobacz pełny wpis »