Hzal

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ledziny
Główny blog hzal-zyciepodkontrola7pl.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-11-05
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Hzal

Każdy po pewnym czasie zaczyna coś nowego, zostawia za sobą przeszłość i zaczyna nowe życie. I ja właśnie staram się takie zacząć . Zapominam o tym co działo się rok temu, zapominam o chłopaku, który bardziej niż mną był zainteresowany moją przyjaciółką, choć teraz bym mogła stwierdzić fałszywą przyjaciółką, bo doskolane wiedziała co czujesz, a nadal robiła swo (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaczynając temat jego  byłej jest dość kontrowersyjny, bo przecież mówił Ci, że nie lubi rozmawiać o przeszłości. Liczy się to co teraz jest czyli TY. Ale jednak nachodzą Cię myśli, jak wyglądała, albo chociaż co miała w sobie takiego, że to na nią zwrócił uwagę, więc drążysz ten temat. On rozumie Cię, bo sam był w takiej sytuacji jak Ty i nawet przez myśl mu nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy myślisz, że Twoje życie nabiera większego sensu, ale pewne rzeczy dają Ci do zrozumienia, że tak nie jest. Dziewczyny z klasy, chłopak, klasa. Chłopak, który jest wrażliwy i złości się, bo powiedziałaś coś co w jakiś sposób uraziło go, choć nie o to Ci chodziło, nie to było Twoim planem. Ciągl dalszy nastąpi

Zobacz pełny wpis »